Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshopla davetiye yaptım bi yorum alabilirmiyim

hypatia

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar photoshopla kendi düğün davetiyemi yapmaya çalışıyorum,ben grafiker değilim,eleştiri ve yapıcı yorumlarınıza ihtiyacım var..şimdiden yorumlayan arkadaşlara teşekkür ederim..=)
davetyepo9.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
İmzanızda photoshop ibaresini kullandığınız halde mesaj içeriğinde neden inatla fotoşop ibaresinde ısrar ettiğinizi anlayamadım?

(tüm fotoşoplar photoshop yapılmıştır.)

straus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ortadaki kalp kısmını biraz daha büyük yapabilirsen bir dengeye sahip olacaktır görüşündeyim. elin farklı açıdan çekilmiş fotoğrafı olsa en azından yüzüğü daha belirgin hale getirirdi diye düşünüyorum. herşeye rağmen orjinal bir düşünce olmuş tebrik ederim.

hypatia

🌱Yeni Üye🌱
teşekkürler yorumlarınız için dediklerinizi uygulayıp resmi yenileyeceğim..fotğrafın başka açıdan çekilmişi yok mallesef.ama yüzüğü plastik filtre ile ışıklandırdım yeniden..birde sol elde olur ya evlilik yüzüğü o yüzden başka açıdan aynı etkiyi verir mi bilemedm.. düzeltirim, eklerim tekrar...

Jidota

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bence Fotoğrafta ikinizin siması belirmeliydi.(Yarısıda olsa) hoş dururdu...sonra arkadaki kalp ve kelebekle yaptığın kompozisyonu biraz büyüterek opacity azaltabilirsin...Kendin yapmak istediğine göre çok istiyorsun :)
Mutluluklar dilerim...

hypatia

🌱Yeni Üye🌱
teşekkür ederim lesyaselya .. fotoğrafın orjinali böyle sadece eller var,(daha doğrusu kişileri bi mücehver reklamından yürütüp tek taşı silip kendim alyans yaptım kızın eline de:))baktım şöyle gölgede olsa bu tarz çekilmiş bi fotoğraf bulabilir miyim diye ama bulamadım nette..her tavsiyeyi ayrı bi psd. de tek tek deniyorum..çok istiyorum çünkü bi taşla iki kuş vuracağım:)evlendikten sonraki ilk 14 şubatta hediyem kendi ellerimle yaptığım davetiyeyi çerçeveletip eşime hediye etmek olacak,tam anlamıyla geleceğe yatırım:)

Son düzenleme:

pinn

🌱Yeni Üye🌱
eline saglik hos olmus ama diger arkadaslarin dedigi gibi isimler cok kucuk olmus kalp ve yazilari biraz buyutmelisin bence. bir de gelinin omuzunu ilk bakista cozemedim bu ne diye anlasilmiyo. sadece eller gorunse kol omuz olmaza daha net olur gibi geliyor.
hoscakal

ss_sena

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence de eller olsun sadece. ortadaki kompozsyon gayet hoş olmuş ama biraz daha ortalayıp büyüt, sonuçta burda önemli olan sizin isimlerinizin görünmesi ve kolay okunması. ama öncelikle bu ince düşüncen için kutlarım seni :) eline sağlık :)

savas_as_as

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ortadaki kalp kısmını biraz daha büyük yapabilirsen bir dengeye sahip olacaktır görüşündeyim. elin farklı açıdan çekilmiş fotoğrafı olsa en azından yüzüğü daha belirgin hale getirirdi diye düşünüyorum. herşeye rağmen orjinal bir düşünce olmuş tebrik ederim.

katılıyorum ortadaki kalbi biraz daha büyüt yüzük biraz daha ii olabilirdi ama gercekten hosuma gitti. gercekten hos duruyo.. emegüne saglık kardesim :))

NeJDeT20

🌱Yeni Üye🌱
yazılarda biraz küçüklük var ama yinede başarılı bi yapım die düsünüyorum en azından böyle biseyi akıl edip yapmak bile başarı bence :)

birgrafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ewet arkadaşların yorumlarına katılıp bende tekrarlamak istiyorum fikrin çok güzel ama ortadaki kalp ve yazılar biraz daha büyük olsa ve kişilerin yüz kısmı biraz çıksa çok daha güzel olabilirdi diye düşünüyorum,ama yinede emeğine sağlık.

hypatia

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar güzel fikirleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkürler.. söylediklerinizin uygulanmış haliyle davetiyenin son hali bir iki güne kadar tarafımdan tekrar eklenecektir.. lütfen son hali için yorumlarınızı ek*** etmeyin baskıya gidecek sizden onay alınca..

Erayy001

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yazı Font ve Rengi Dışında Herşey Güzel Olmuş Bence..!

regadom

🌱Yeni Üye🌱
İsimler belirgin değil, renk seçimi iyi olmamış yüzük ve isimlerin oraya sonradan konulduğu çok belli. Bu tür ışık oyunlarında görselin üzerine yapılan foto montajlarda ışığa çok dikkat etmek lazım ve koydugun renginde resimle bütünleşmesi lazım...

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
yazılar ve kalp deseni buyulse ve eldeki yusuk yapım olduugçok belli oluor oralarda biras oynarsak ve ve tabii ki arka planada gelin ve damatın gölegelerini yansıtsak tam super olucak..Başarılar

grafiaks

🌱Yeni Üye🌱
ben derimki brush kullanmadan yapmaya calış

o z a N

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.htm3d.com
Bu davetiye mi olacak, yoksa davetiye kapağımı? ona göre yorum yapalım. Çünkü davetiye olacaksa bu çalışmaya mutlaka adres,anne baba ismi vs. açıklamalar yazılacaktır.