Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshopta bir süre sonra çalışmama sorunu

yamandemir

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
t.me
Selamlar;

Öncelikle sorun daha önce yazıldıysa çok özür dilerim ama araştırdığım kadarıyla benim sorunum ile karşılaşan olmamış.
Lapazz THW851S marka tabletim ve pilli kalemim var. Photoshopta çizim yaparken bir süre sonra kalem çizmeyi bırakıyor fakat cursor olarak kullanabiliyorum. Sadece çizim yapmıyor. Donanımsal bir sorun olup olmadığını denetlemek için sorunla karşılaştığımda MS Paint e geçip denediğimde tablet ve kalem sorunsuz çalışıyor. Fakat photoshopta çizim yok. Tabletin sen son çıkan win10 sürücüsünü indirdim Phs.CS5 kullanıyorum. Sorun ne olabilir. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

MKeskinoglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.mkeskinoglu.com
Selamlar;

Öncelikle sorun daha önce yazıldıysa çok özür dilerim ama araştırdığım kadarıyla benim sorunum ile karşılaşan olmamış.
Lapazz THW851S marka tabletim ve pilli kalemim var. Photoshopta çizim yaparken bir süre sonra kalem çizmeyi bırakıyor fakat cursor olarak kullanabiliyorum. Sadece çizim yapmıyor. Donanımsal bir sorun olup olmadığını denetlemek için sorunla karşılaştığımda MS Paint e geçip denediğimde tablet ve kalem sorunsuz çalışıyor. Fakat photoshopta çizim yok. Tabletin sen son çıkan win10 sürücüsünü indirdim Phs.CS5 kullanıyorum. Sorun ne olabilir. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Photoshop u tamamen kaldır. Tüm sistem dosyaları ve kalıntıları ile birlikte. Sonra CS6 yada CC kur. Eğer sorun devam ediyorsa Lapazz a destek talebi gönder.

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Öncelikle Adobe'un sürekli güncelleme yayınladığını hatırlatayım.
Orjinal yazılımların güncellemeleri sonrası çoğunda böyle ufak tefek sorunlar çözülüyor

Windows 10 geçişleri sonrası çoğu kişide farklı programlarda farklı sonuçlar ortaya çıkabiliyor

En güncel sürücüyü ve yazılımı kullandığınızdan emin olmalısınız

- https://www.artrage.com/ programının demosunu indirip basınç hassasiyeti ve çizim özelliklerinizi test edebilirsiniz eğer sorunsuz çalışıyorsa donanımdan ziyade ortada yazılımsal bir sorun var demektir.

Umarız yardımcı olmuştur.

UC Logic Türkiye
Akortek Bilişim