Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

photoshopta resim boyamayı hızlı bir şekilde öğrenmem gerekiyororum.

melsa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba ben photoshop'ta karikatür veya çizerlerin resimlerini nasıl boyadıklarını öğrenmek istiyorum. photoshop' u orta düzeyde biliyorum. ama bir resmi renklendirme(boyama) yapmak için hangi yöntemler kullanılıyor bir renk paleti nasıl oluşturuluyor öğrenmek istiyorum. Ayrıca bu konuda internetten görsel anlatımlar varmı veya birebir ders verecek arkadaşlar varsa hızlı bir şekilde öğrenmem gerekiyor benim için çok acil

Benzer konular

zkursatt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Karikatür boyamanın en zevkli tarafi siyah beyaz sayfalardan calısmanın kolaylığı dır
Resmi actıktan sonra drekt olarak ctrl+j tusuna basarak layer ından bir kopya oluşturmak ve bu kopya layer üzerinde calısmandır .
Klavyeden w harfine basarak magic tool secersin ve resim ezerinde secmek istediğin yeri tıklarsın daha sonra ctrl + u yada ctrl +b tuşlarına basark seçili alana istediğn rengi vere bilirsin diğer boyama yapacagın alana gitmeden önce ctrl+d tuşuna basmayı unutma ki seçili alan kalksın kopya layer üzerinde olduğundan emin ol yoksa secim komutun renk vermeyecektir komut calışmaz . eğer ki sorun olur sa yine yazarsın kolay gelsin ..

berglakin

♾️Grafik Gurusu♾️
bu konuda bir cevabım yok benim sadece başlık dikkatimi çekti:)