Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshopta Save Etme Sorunu

chd26

🌱Yeni Üye🌱
Photoshopta Bir Çalışmayı Save For Web Yapabiliyorum Ancak Save Veya Save as Dediğimde Yeni Pancere Açılır Açılmaz Kapanıyor Ve Program Donuyor..

Programı Yeniden Kurmayı Denedim.. C Diskinde İdİ D Diskine aldım yinede sorun ortadan kalkmadı yardımcı olursanız sevinirim

selametle

Benzer konular

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Bilgisayarınızda yada programın setup un da bir bug oluşmuş olabilir. Başka bir bilgisayarda kurmayı denedinizmi ? Bilgisayarınızdamı problem yoksa programının setup undamı problem bunu anlamak için başka bir bilgisayarda deneyin. Ayrıca program hiç bir hata vermedenmi kapanıyor ? ..

Mad_Desinger

🌱Yeni Üye🌱
Sürümü eksik. Tam sürümünü bulursan iyi olur.

chd26

🌱Yeni Üye🌱
Bilgisayarınızda yada programın setup un da bir bug oluşmuş olabilir. Başka bir bilgisayarda kurmayı denedinizmi ? Bilgisayarınızdamı problem yoksa programının setup undamı problem bunu anlamak için başka bir bilgisayarda deneyin. Ayrıca program hiç bir hata vermedenmi kapanıyor ? ..

kapanmıyor donuyor.. sonra görev yöneticinden kapatmak zorunda kalıyorum .. teşekkür ederim ilgilendiğin için..

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
premiumdan paket olarak yükleme yapıldığı zaman varabiliyor böyle problemler. illustrator, acrobat vs... tek tek kurmayı deneyin tavsiyem.

chd26

🌱Yeni Üye🌱
premiumdan paket olarak yükleme yapıldığı zaman varabiliyor böyle problemler. illustrator, acrobat vs... tek tek kurmayı deneyin tavsiyem.

teşekkür ederim cevap için ama master collection kullanıyorum hepsini nasıl teker teker kurucam oda ayrı bi mesele.. başta sorun yoktu kaydedebiliyordum şimdi başladı bu save sorunu .. başka kimsenin başına gelmemiş sanırım yoksa çözümü çıkardı hemen :sweating:

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
benim başıma geldi ben oradan biliyorum. konu farklıydı ama olsun.... ben yine de bozulana kadar grup olarak kuruyorum. tek tek uğraşmadım hala...

savasguzel

🌱Yeni Üye🌱
Save web as problemi

arkadaşlar dün bilgisayara yeni güncelleme geldi. macOS Catalina. Yüklemesini yaptım. SonraPhotoshop işimi yaptım Save Web As yaptım ve Photoshop kapandı. Tekrar girip denedim yine aynı sorun. Bilgisayarı resetleyip denedim sonuç aynı. Ayrıca bir PSD çalışmayı Save AS yaptığımda seçenek olarak tiff veya jpg seçsem bile uzantısını psd olarak bırakıp öyle kaydediyor. Yani psd uzantılı kaydediyor ama psd değil. psd uzantısını silip jpg yazınca ancak
döküman açılabiliyor. Sorunun kaynağını bilen var mı?..