Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

photoshopta yaptığım bir çizim

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
20138544mg9.jpg

El çizimi konusunda malesef çok kötüyüm.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
bunun için mı çizimleriniz üzerine filtre uyguladınız?

yok yok olmamış... bence acele etmeden yava yavaş eller nasıl olacak nasıl çizebilirsiniz diye resimle, illustrasyonlar inceleyiniz...

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
:) tamam artık elleri geçiştirmek yok.çok sağol Kasta.

noyfa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
genel olarak baktıgımda çalışma güzel olmuş, özellikle arkada kullandıgın tabloya benzeyen çizimler resme ayrı bi güzellik katmış.
ve son olarak eller konusunda ''Hiç Korkma Sil Baştan'', daha güzel eller çizebilirsin.

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Evet şimdiden itibaren bi kaç el çizicem yalnızca bu işimi dahada kolaylaştırıcak sanırım.Teşekkürler noyfa:)

izzettin_47

🌱Yeni Üye🌱
eline sağlık iyi olmuş. ama biraz daha üzerinde durman gerek. acele etmeden ve dikkatli. tabi bu iş için sabırda lazım. kolay gelsin

omerayar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Biraz daha fazla zaman harca bilmediğinden çok bildiğin şeyler var ışık gölgeye dikkat etmişsin ama geçişlerede dikkat et zamanla olcak bişey tabi başarılar diliyorum hiçbir zaman umutsuzluğa kapılma :) Geçişler derkende benim vince carter çalışmam vardı hiç yorum alamadım ama bende ışık gölgelerde geçişe özen göstermeye çalışmıştım istersen inceleyebilirsin 2. 3. sayfalara düşmüş olması lazım :) :) :)

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Biraz daha fazla zaman harca bilmediğinden çok bildiğin şeyler var ışık gölgeye dikkat etmişsin ama geçişlerede dikkat et zamanla olcak bişey tabi başarılar diliyorum hiçbir zaman umutsuzluğa kapılma :) Geçişler derkende benim vince carter çalışmam vardı hiç yorum alamadım ama bende ışık gölgelerde geçişe özen göstermeye çalışmıştım istersen inceleyebilirsin 2. 3. sayfalara düşmüş olması lazım :) :) :)

Teşekkür ederim umutsuzluğa kapılmak çare değil tabiiki,zamanla kazanılacak şeyler olduğunu bilmek gerek.Çalışmanı merak ettim inceliyim bakalım:)

tuanj

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence güzel bi çalışma özellikle yüz.belki biraz daha animasyon tarzında yaparsanız mükemmel olabilir.ve karalemle el etütleri çizerseniz photoshoptada daha iyi sonuçlar alırsınız.bu güzel çalışmanızı paylaştığınız için teşekkürler.başarılar...

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence güzel bi çalışma özellikle yüz.belki biraz daha animasyon tarzında yaparsanız mükemmel olabilir.ve karalemle el etütleri çizerseniz photoshoptada daha iyi sonuçlar alırsınız.bu güzel çalışmanızı paylaştığınız için teşekkürler.başarılar...

Ben teşekkür ederim yapıcı eleştirileriniz için,el çizimine çalışmaya başladım umarım kısa sürede toparlarım çünkü diğer çalışmalarımda da el çizimim çok kötü:) Sizin çlışmalarınızı da görmek isteriz.