Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photosop resim düzeltme

bektas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:eek::eek::eek:Arkadaşlar müşterimizin internetten görsel olarak çok beğenip indirdiği ve ısrarla etiket bastırmak istediği resimler var elimde. Bu resimleri üstüne birde büyütmem istendi. Patronda olmayacağını anlamıyor. Kırıklıkları illaaki düzelt diyor ama ne yaparsam yapayım olmuyor. Sizlerin bildiği birşeyler varsa yardımcı olurmusunuz. Az kaldı çıldiricim. Neden insanlar imkansızı ister benide stres sinir eder bilmem. Halimi anlayın lütfen bana yardım edin.:utann:

straus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:eek::eek::eek:Arkadaşlar müşterimizin internetten görsel olarak çok beğenip indirdiği ve ısrarla etiket bastırmak istediği resimler var elimde. Bu resimleri üstüne birde büyütmem istendi. Patronda olmayacağını anlamıyor. Kırıklıkları illaaki düzelt diyor ama ne yaparsam yapayım olmuyor. Sizlerin bildiği birşeyler varsa yardımcı olurmusunuz. Az kaldı çıldiricim. Neden insanlar imkansızı ister benide stres sinir eder bilmem. Halimi anlayın lütfen bana yardım edin.:utann:

tek tavsiyem bu resmi copycenterde renkli olarak kağıda bastırıp onu taraman.
**not: dijital makinelerde tramlama yoktur o yüzden sonuç daha canlı ve net olur. bu şekilde kırıkların da önüne geçmiş olursun basit bir filtreylede netleştirirsin

bektas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok çok teşekkür ederim hemen deneyeceğim

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
sonuçlarıda yazarsanız.

çok çok teşekkür ederim hemen deneyeceğim

arkadaşım eğer size tavsiye edilen yöntemi kullandıysanız sonuçları ve nasıl yaptığınızıda buradan anlatırsanız, sizin bu siteden yararlandığınız gibi diğer arkadaşlarda yararlanabilir.

trifolium

🌱Yeni Üye🌱
Benim önerim sanırım daha pratik olacaktır.
Yeterli aydınlatmanın olduğu bir ortamda o resmi alın ve yüksek piksel çözünürlüğe sahip bir fotosunu çekin bu taramadan daha iyi olacaktır. Taramalar genellikle iyi sonuç vermez.

Kolay gelsin...