Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

pisagor dersanesi için bir resim arıyorum

ultrahmet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar pisagor dersanesi için bir resim arıyorum resmin konusu iki resim arasındaki farklar mesela 10 tane kırmızı elmanın yanına 1 tane yeşil elma.....şimdiden teşekkürler

Benzer konular

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Forum Kurallarını Okuyunuz....

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
73 mesajınız olmuş. Forum kurallarını bilmiyor olamazsınız...

Lütfen konu başlıklarınız mesajınızın içeriği ile alakalı olup genel anlamlar taşıyan "yardım, acil yardım vb..." ifadeler olmamasına dikkat ediniz.

Konu başlığı tarafımca düzeltilmiştir.

ultrahmet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
acil bir mevzu olmasa yazmazdım 73 mesajım olduğunu biliyorsanız yaklaşık 1 yıldır siteye girmediğimide biliyorsunuzdur karışıklık için kusura bakmayın.......

****** ayda yılda bir şey istedik hiç birşey göndermediniz...............

yolcu..

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
birincisi logo gibi bir şey mi olacak arkadaşım tam olarak ne istediğini anlamadım??..
ama;bir ara okulda pisagor teoremiyle ilgili bir yıllık ödev hazırlamışlardı.bak bir tane dik üçgen çiz .bir dik kenarına tam 4 kare denk gelsin diğer dik kenara öteki kenarın bir karesinide dahil ederek 3 kare çiz.diğer uzun kenarıda(hipotenüs)onada 5 kare denk gelsin. ya biraz karışık oldu biliyorum ama;3,4,5 üçgeni çok ünlü pisagorda.devamlı katlarıyla orantılı olarak farklı dik özel üçgenler oluşur.6,8,10 gibi..az buçuk geometrin varsa ne demek istediğimi anlamışsındır zaten.umarım işine yarar.fikir benden uygulama senden.gerisi senin yorum gücüne,anlatma yeteneğine kalmiş.kolay gelsin.hayırlı çalışmalar..

ultrahmet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ya şimdi dersaneler için orjinal böle çözünürlülüğü yüksek kitap kalem saat vb....işte..........

yolcu..

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yardımcı olamayacağım o konuda bir fikrim yok ama önceki yorumumda ne anlatmak istediğimi anladıysan değerlendir derim.hayırlı çalışmalar..