Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

pizza kutusu (daha guzel nasıl olabılır yorum pls)

vexlam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.studyoq.com
yorumlarınız bana yardımcı olacak son 1 haftadır ellerım kollarım baglı sankı dusunemıyorum. off..

kututasarm2uc7.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

merveporay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.shutterstock.com
bence alttaki clip-art ı iki kere kullanman hoş durmamış birde üstteki sloganın fontunu daha okunaklı bir font seçebilirsin

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
logoyu bu kadar devasal kullanamana gerek yok.
önce dominos gibi pizzacıların kutularını incelemeni tavsiye ederim.
bence alttaki clip-art ı iki kere kullanman hoş durmamış
arkadaşın dediğine katılıyorum.
pizza clip-artı kullanmanı önerebilirim.
renk olarak da kırmızıyı dene, iştah kabartır.
2. bir renk olarak siyah ya da turuncuyu kullanabilirsin.
fontun daha okunaklı olmalı el yazısı kullanma.
bunlar benim nacizane fikirlerim kolay gelsin.
ellerine sağlık.

Son düzenleme:

vexlam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.studyoq.com
tskkur ederım yorumlarınız için dikkate alıyorum yazdıklarınız sonra baskıya gönderiyorum :. yaptıran fırmaya dahi sormuyorum emin olun

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet arkdaslarima katiliyorum bu kadar büyük olmasına gerek yok logonun + slogan kötü farklı birsey daha iyi gider diye düsünüyorum + ahçı kötü ya tamamen kaldır yada daha etkili ama tek bir tane güzel ahçı koymalısın + alo paket yazısı daha ufak ve uygun biryere farklı bir çerçeve içerisinde koyabilirsin vs. vs. Ancak renkler ve dairesel desen güzel eline saglik bunlara dikkat edersen çokiyi olacaktır devamı olur bu sekil giderse devamlılığı risk altına girer diye düsünüyorum

vexlam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.studyoq.com
yorumların için tskkur ederim ayrıca bunu yapmıyorum fikir değiştirdim inş. yenisi yolluyacagım

salihkucuk

🌱Yeni Üye🌱
Alo Paketle Tel. Nosu Beraber Bir Kare İçinde Olsa Daha İyi Olurdu. . .

grafiezgi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
siyahla krem rengi uymamış giibi logoda büyük gerçektten

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence karışıklığa gerek yok . zaten pizza kutularında hamur ağırlığı nedeni ile oluklu mukavva kullanılıyor. o nedenle düz renk (beyaz genelde depolama ve taşıma sırasında kir tuttuğu için tercih edilmez) kullan ya da mukavvanın kendi renginden yararlanacağını hesaplayarak sadece pizzanın üst kısmının neresi olduğunun bilinmesi açısından üstüne logoyu, sloganı ve altına telefonu yaz yeter. karışıklık ve çok renklilik hem maliyeti arttırır hem de gözü yoran bişey haline getirir. pizza bir yemek ürünü lokum vb gibi değil yani kutusu ile alım sağlamaz, kullanım amacı sadece taşımayı kolaylaştırmak ve sunumu sağlamaktır. yani kimse yiyip kutusunu saklamaz ya da kutuyu önüne koyup saatlerce bekletmez. Yer ve atar. elde taşınmaz, adreste onu tüketmeyi bekleyenler dışında kimseye gözükmez, motordan apartman dairesine, oradan içindeki mideye kendisi çöpe. başka bi amaç gütmez. o nedenle basit düşünürseniz ve müşterinizi de bu şekilde düşünmeye iterseniz daha rahat hareket edersiniz. kolay gelsin iyi çalışmalar. benim fikrim bir pizza kutusunun bu şekilde olması. kolay gelsin iyi çalışmalar.