Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Plazma ve LCD TV Boyutu ACİL Yardım!!!

asdasdaerk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.iskenderunsohbet.com
Plazma ve Lcd Tvde yayınlanmak üzere video yapmam gerekiyor. Ancak onlarda düzgün görünebilmesi için hangi formatta hangi boyutta yapmam uygun olur. Acil yardım ederseniz çok sevinirim...

Benzer konular

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Plazma ve Lcd Tvde yayınlanmak üzere video yapmam gerekiyor. Ancak onlarda düzgün görünebilmesi için hangi formatta hangi boyutta yapmam uygun olur. Acil yardım ederseniz çok sevinirim...

yapacağın videoların hd kalitesindemi yoksa normal 720-576 çözünürlükteki onu yazabilirmisin

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
hd kalitesinde olması lazım

o zaman sen hd olarak bir proje açman gerek bunun için setting menüsünden project settin e tıkla çıkan pencereden alttaki chance current setting yazan kısma tıkla açılan pencerede sol üst tarafta video preset kısmına tıklayarak hd 1920*1080 olan HD ayarı seç ve ok diyerek çık artık hd bir proje açmış bulunmaktasın zaten oynatıcı ekranda da hd proje açtığında daha geniş bir görünüm çıktığını göreceksin

ayrıca bu konu ile ilgili geçenlerde bir arkadaşa bu konuyu resimli olarak anlatmıştım forumda ararsan resimli hali ile de bulabilirsin

kolay gelsin...

Son düzenleme: