Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Pleksiglas stand imalatına

burak yargılı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ayrintireklam.com
Pleksiglas,alüminyum,ahşap stand imalatı konusunda çalışan firmamıza ikitelli civarında oturan deneyimli ve deneyimsiz arkadaşlar alınacaktır.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

emrah2025

🌱Yeni Üye🌱
slm... adım emrah kızıltaş ... ikitelliye yakın bir bölgede ikamet ediyorum... yaklaşık olarak 5 yıldır ağırlıklı olarak yerel gazete ve dergi tasarımları yapıyorum... ikitanesi günlük haber gazetesi olmak üzere sayısız dergi broşür katalog vs... deneyimim var... yaklaşık olarak 3 aydır çalıştığım işten ayrıldım... yeni bir işte çalışmaya müsaitim... 25 yaşındayım... çaılşmaya engel herhangi bir kusurum yoktur... saat ve mesai problemim yoktur... firmanızda bir deneme süresi içinde bile olsa çalışmayı isterim.. iyi çalışmalar... mail emrahkiziltas@windowslive.com tlf: 0542 498 04 05

burak yargılı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ayrintireklam.com
Yardımcı grafiker

İkitelli O.S.B.'de bulunan firmamız genel olarak pleksiglas ürün ve stand imalatı yapmaktadır. Firmamızda tasarım, lazer kesim, folyo kesim ve dijital baskı konularında yetiştirilmek üzere corel bilen grafikerler alınacaktır.

burak yargılı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ayrintireklam.com
B sınıfı ehliyetli ve SRC belgeli elemanlar aranmaktadır

İkitelli O.S.B.'de bulunan firmamız genel olarak pleksiglas ürün ve stand imalatı yapmaktadır. Firmamızda tasarım, lazer kesim, folyo kesim ve dijital baskı konularında yetiştirilmek üzere corel bilen grafikerler alınacaktır.

İkitelli O.S.B.'de bulunan reklam firmamız için stand ve tabela imalatında çalışacak pleksi üzerine deneyimli. B sınıfı ehliyetli ve SRC belgeli elemanlar aranmaktadır.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

tuves

🏅Acemi Tasarımcı🏅
iyi güzelde mail ya da tel no olmadan nasıl anlaşalım?

E.YORUM

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tabela ımalatında calısacak b ehlıyetı olucak demekkı araba da kullandırıcaksın sonra bı de src belgesı ıstıosun pes daha ne dıyım kufur etmemek ıcın zor tutuorum kendımı ıscı deıl bu ıs verenler kole arıo bunun baska bı acıklaması olamaz bı de esnek calısma saatlerıne uyumlu yazsaydın da tam olsaydı bı de nufusuna al tmm dır.

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
sorarım size grafikerlikle sürücülüğün ne ilgisi var?
hem grafiker olsun hem ofisboy olsun hem tabela ustası olsun olmuşken en güzelinden olsun hepsi olsun di mi? ayıptır..

poyraz76

🌱Yeni Üye🌱
ketçap olsun mayonez olsun azcık dere otuyla dometeste koyalım tamamdır:)))

burak yargılı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ayrintireklam.com
moderatör iki farklı ilanıalt alta aynı yerde yayınlamak gibi bir hata yaptığından sizin de okuyup anlama kıtlığı çekmenizden dolayı hatlar karışmış tabiki eşşek belgeniz ile havuca bakar gibi iş bakıp dolaşır bir de bulunca beğenmezsiniz. Bizim aradığımız adam gibi adamlar ama bu notları yazan arkadaşlar cacığın yoğurduna kotulacak hıyar olsanız siz cacığın da tadını kaçırırsınız.
Birilerine birşeyler yazacaksanız önce okumayı, sonra algılamayı öğrenin, kendinize de biraz adamlık katın ondan sonra birşeyler yazın.

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
moderatör iki farklı ilanıalt alta aynı yerde yayınlamak gibi bir hata yaptığından sizin de okuyup anlama kıtlığı çekmenizden dolayı hatlar karışmış tabiki eşşek belgeniz ile havuca bakar gibi iş bakıp dolaşır bir de bulunca beğenmezsiniz. Bizim aradığımız adam gibi adamlar ama bu notları yazan arkadaşlar cacığın yoğurduna kotulacak hıyar olsanız siz cacığın da tadını kaçırırsınız.
Birilerine birşeyler yazacaksanız önce okumayı, sonra algılamayı öğrenin, kendinize de biraz adamlık katın ondan sonra birşeyler yazın.

40 yaşına gelmiş bir beyfendinin şayet bizler "anlamayan" kesim isek ve sizinde anlatış tarzınız bu ise zaten size burdan eleman çıkmayacaktır. burda 10küsür yaşında çocuklar lise öğrencileri de üye inanın onların bile bu kadar küçülerek yazdığını görmedim yaşınızdan utanmalısınız!

not: küçülerek derken küçümsemeyi kastetmiyorum aksine olgunluklarından dolayı kutluyorum öğrenci kardeşlerimi..

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Uslubunuza dikkat etmelisiniz. Burası grafikerler.net !
Hiç bir üye forum genelinde bu şekilde başka bir üyeye bu şekilde hitap edemez.

Bahsetmiş olduğunuz iki konunun konu başlığı farklı, siz bir bilgili üye olarak 1 iş ilanını 2 kere açmanın yanlış olduğunu bilmiyorsanız lütfen forum kurallarını okuyunuz... İki konu başlığı farklı konunuz birleştirilip tarafımca kilitlenmiştir.