Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

plotter ayarlarını yapamadım YARDIM!!!!

TEKİNCE

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:sweating: 3 Gündür aralıksız her şeyi denedim ama bir türlü kesim yapamadım.test yazısını yazıyor.Plotterde sorun yok ,kablolarda sorun yok,bilgisayarlardda sorun yok.Corelin hiç bir şeklinde kesmiyor.Daha önce corelde çatır çatır kesiyodu kurulum CD si yok (PNC 950 Roland) Driver var ordan kuruyorum.Makineme format attım sorunlar başladı. Bir ara kesti yine yok:sweating: Y AR D I M LÜTFEN.:crying:

Benzer konular

isra

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slm arkadaşım aynı proğramı bir başka makinada kurup yaptınmı kesimi benim başıma aynı dert geldi . benim kide ana karttan lpt çıkış kapısı yakmış ondan gönderemedim ayrıca bios ayarlarından lpt çıkış kapısı ayarlımı bir kontrol et bazen formattan sonra o kapalı oluyor

aynı makinayı bende kullanıyorum şu an fakat corel değil flexing 8,1 kullanıyorum

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Üç gündür plotter ile degil ,uzaktan yardımla bana ulaşmak için ugraştın sonunda muradına erdin.aslında senin gibi reklamcı geçinenler ,gerçek reklamcıların ekmeği ile oynuyor.2 senede kaç kere ayar yaptım.bir yazıcıdan çıktı almayı beceremedin.sildim msnden.sonuçta başka bir msn adresinden girip yardım istedin.biliyordum bunun sen oldugunu.yinede helal olsun.

TEKİNCE

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
saol bilal kardeşim bu grafikar gibi kendini beğenmiş adamların burada işi ne hala anlamış değilim..Bu site yardım dayanışma sitesi üstat eğer senden bir yazıcı ayarı istediysek bunu devlet meselesi haline getirmemelisin.yaptığın yardım için saol allah razı olsun allah ne muradın varsa versin allah ....... ne diim ki başka

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
özele başka buraya başka yazma.burası tartışma alanı degil.sana yıllarca yardım ettim bir plotter ayarını ögrenemedin.diyecek bir şey bulamıyorum

TEKİNCE

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilgnçsin usta yaşına veriyorum :) içimde bir dışımda. Haklısın tartışma alanı değil.ozamn buraya yazma sende telefonumda var adresimde ordan konuş haklıysan.Saygılar sana.

akandemir03

🌱Yeni Üye🌱
casmete pro kullanıyorum yazılar küp küp çıkıyor bunu nasıl düzeltebilirim.

demiradam

🌱Yeni Üye🌱
flexisign 5,7 kullanıyorum ROLAND PNC 960 camm1 plotter kuramıyorum bilgisayara formattan sonra driverı gitti yardımcı olursanız iyi olur (ACİL)