Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

policarbon jelatini

Bloodensty

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar policarbon hakkında bir uyarıda bulunmak istedim.Yaptığınıız ışıklı tabelalarda eğer policarbon kullanıyorsanız arkasında kalan jelatini mutlaka sökün.geçen öyle bir tabelada yazı değişikliği yapmak istedim.jelatin cardı yıllanmış jelatini 4 saatte ısıtıcıyla sökebildim...

cebecii_mc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bencede abii daha sac tabela isteyen vatandaşlar varr..

designeer_hsn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.designerhsn.com
ışıklı tabelada polikarbonun ömrü bir kaç ay sonra içleri toz olmaya başlıyor iğrenç bir görüntü çıkıyor

elit reklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kanallarına kağıt bant yapıştır hiçbir sıkıntı olmasınn:)

designeer_hsn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.designerhsn.com
eski bir taktik :D

farkındamısınız arkadaşlar neredeyse kaç yıldan beri tabela fiyatları aynı değişen hiç bir şey yok

Moderatör tarafında düzenlendi:

ggrafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
BEN malzemeyi değiştiririm. hem zamandan kazanıyorsun. hem paradan. (müşteri sadece; folyo parası veriyor. ya sen. ekstra zaman+elktrik+kimyasal madde vs)

digitali

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:) policarbon tabela tarihe karıştı abi yindede teşekkürler

alanyada en çok policarbon kullanılmakta ama aslında bu aralarda germe vinil daha gözde ama yinede buralarda işler sezonluk işlediği için sezonluk işyeri açanlar geçici olanlar bi tabelaya bu kadar para verilmez diyenler yoğunlukta bu yüzdende en ucuz malzeme neyse o açıkcası ağızının tadını bilen çok az burada arkadaş bana bir tabela yap 10 sene gitsin öyle göz doldursun öyle gösterişli olsun diyen çok çok az:sadsmile:
keşke fiyatlar aynı kalsa aslında daha iyi burada hergün nerdeyse bi reklamcı açılıyor fiyatı kırdıkça kırıyorlar en uyduruk malzemeyle yapıp ceplerini doldurmaya çalışan o kadar kişi varki alanya yı bilenleriniz vardır şimdiden 70-80'e yaklaştı reklamcı sayısı. hani düzgün iş yapsalar oyunu kurallarına uygun oynasalar nerdeee.

Son düzenleme: