Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

por giyim reklam

efom

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mutlukundura.jpg
https://img198.imageshack.us/img198/1934/mutlukundura.jpg

Benzer konular

cris

🌱Yeni Üye🌱
Güzel Çalışmalar Teşekkürler

efom

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bana aynısının yapta göndersene bi

SayBorG

🌟Usta Tasarımcı🌟
spor giyim başlığının altında ortadan kocaman bir şekilde takım elbise biraz ters kalmış sanki. bir de renkler biraz boğuyor. ikinci tasarımda logoların yerleşimi güzel olmuş diğerine göre ama ilk tasarımda anlamsız bir karmaşa var. ne yazık ki beğendiğimi söyleyemeyeceğim. ama her ne olursa olsun ellerinize sağlık. daha güzellerini bekliyoruz, iyi çalışmalar...

Sercan ALKAN

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.MakaraForum.Com
çok basit olmuş

Lütfen arkadaslar bu sitede sadece bu sorun cözülemedi Cok mu basit olmus arkadasım yap o zaman iyisini, yada cok iyi biliyorsan bu isi arkadasa eksiklerini söyle Cok basit olmus bu kadar mesleginiz Grafikerlik bu mudur ?
Bu arada Calısmanı paylastıgın icin tesekkürler arkadasım eline saglık

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
sen yenisin galiba :)
konuyu açtığınız bölüm logo bölümü
lütfen dikkatli olalım ;)

çalışmana gelecek olursak
biraz açıklama yazsay idin keşke
bu ayrı ayrı iki reklam mı? ben anlamadım
en belirgin eksik çalışmalarındaki fontlar

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
1. Burası logo bölümü..

2 Tasarım denen bişey yok fotoğrafları atmışsın degrade zaten çok kötü olmuş yorum yapılcak bişey yok bence...

ziya PAYZANOĞLU

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bana aynısının yapta göndersene bi

belki dekupe ile fazladan uğraşmış olabilrsin ama bu işin hoş göründüğünü göstermez arka plan rengin gayet iyi ama koyduğun ürünler ile alakasız gibi geliyor bana biraz daha özenle daha iyi bir iş çıkartabilrisin . iyi çalışmalar

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
nerden başlasam bilemedim?? İ harfleri olmamış çünkü belliki fontun tr değil. Bunu göre göre o fontu kullanman hata. Broşür çalışmalarına bir göz at. Googledan arattır. Türkiye'de ve dünyada yapılan işlere bir bak ve kendi yaptığın işle bir kıyasla..sanırım bu şekilde eksiklerini daha iyi görebilirsin.

Kolay gelsin...

Earwen6

🏅Acemi Tasarımcı🏅
spor giyim reklamı en büyük koyulan şey takım elbise :S bide arka fonla kullanılan şeyler olmamış biraz daha çalışsan daha iyi olur sanırım. yinede emeğine sağlık

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
1.Sayfalar arası renk uyumunda sorun var.
2.Giyim yazısındaki İ harfleri sorunlu.Bu da gösteriyor ki buraya yüklemek için veya müşteriye onaya sunmak için aceleci davranmışsınız.
3.Beyaz zemindeki yazıya efekt gitmemiş mürekkebi bitmiş yazıcı çıktısına benzemiş.
4.Beyaz sayfadaki logo yerleşimleri düzensiz.
5.Firmanın logo rengi beyaz zemine hiç uymamış.Zemin rengini değiştirmenizde fayda var.
6.Beyaz zemindeki yazı ve logolar arasındaki boşluk çok sırıtıyor.Logoları dengeli bir şekilde yayarak bunu giderebilirsiniz.
7.Koyu zemindeki renk geçişleri birbiriyle çok uyumsuz.
8."Mağaza açılışına özel maliyetine satışlar" yazısına verdiğiniz eğim gereksiz.Tasarımla bütünlük sağlandığı takdirde bu tür yazılar tercih edilebilir ancak.
9.Adres bölümü alt tarafa çok yakın.Kesim payını düşünce yazının bir kısmının kesilme olasılığı yüksek.

Kolay gelsin.

gece_ay_isigi_

🌟Usta Tasarımcı🌟
kesin yenisin :) hoş geldin kardeş kızma hemen çok basit kelimesine... biraz daha üzerinde dur eline sağlık...

the deep

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşım ilk önce emeğine sağlık. Bazen arkadaşlar iş yoğunluğu nedeni ile sanırım ters cevaplar verebiliyorlar. Aslında biraz daha yorum yaparak yaklaşırsak olaya insanlarla kırılmazlar hemde çalışmalarını sitede yayınlarken çekinmezler. Herkes profesyonel değil hepimiz herşeyi bilemeyiz sonuçta yada bakış açımız farklıdır, herkesin aynı olacak diye bir kaide yok.

El broşürü sanırım tam bir açıklama göremedim ama. Arka fon üzerindeki objelerden daha fazla öne çıkmış. Ürünleri az ve dağınık kullanmışsın biraz çoğaltıp toparlayacı olabilirsin diye düşünüyorum. Kullandığın fontlar üzerinde kesinlikle çalışmalısın. Her türlü spor malzemesi bulunur sözünü müşteri mi söyledi bu şekilde koydun bilmiyorum ama güzel bir cümle değil daha kurumsal çalışırsan daha güzel olacak ifadeler önemlidir reklamın dikkat çekmesini istiyorsan. Nike işaretini de çok büyük kullanmışsın.

Emeğine sağlık tekrardan. Tekrar yapıp çalışmayı atarsan daha fazla yardımcı oluruz.

trky

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1 dk burası logo bölümü ......

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
kapak zemini ürünleri boğmuş.Mağaza açılış diye başlayan yazıyada bir haller olmuş.Kapaktaki logolarda gölge olsaydı daha anlaşılır olurdu.Arkadaki gri renk ne alaka dedirtiyor. Mutlu spor giyim altındaki nike' ın logosu okadar büyükki patlamış adeta.Hertürlü spor malzemesi yazısının fontu da çalışmaya uygun olmamış.Çok hatanız var.Özenli çalışılırsa güzel olur.:smile::smile:

tommy89

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sponsorları bağırmışsın ve üstte kullanmışsın bi grafiker için onlar angaryadır aşağıda küçük ve düzenli biçimde tasarımını etkilemicek bişekilde kullanmalısın tabi haddini aşan müşteri istekleri değilse böyle yaparsa gerçi ısrar etselerde yapmıyorum başkasına yaptırın sitemiyosanız diyorum.

Edit : burası LOGO bölümü arkadaşım yanlış yere aşmısın konuyu.

efom

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hepiniz sağolun iş yapılmıştır teşekkürler arkadaşlarım