Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

portre (illustrasyon)

akrmtch

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
görüş öneri ve kıymetli yorumlarınızı bekliyorum.
herkese iyi çalışmalar.
kadircopy.jpg

tabletle ps cs 4De tamamladım.

Benzer konular

samilcan

🌱Yeni Üye🌱
YA bende çok tablet istiyorum ama kaliteli birşey pahalı bende aldımmı kaliteli birşey istiyorum :S
Çalışmadada göz le saçda bir gariplik buldum onun dışında güzel Ellerine Sağlık

akrmtch

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
öncelikle teşekkür ederim. referans alarak çalıştığım için referansta yer alan bakış ve durusun aynısını çıkartmaya çalıştım. ayrıntıya girersen daha iyi görebilirim hatalarımı.tablet konusuna gelince. ben uc-logic lapazz wp8060 modelini aldım bir kaç ay oldu kullanıyorum. performansı gayet iyi fiyatıda uygun. işinizi (başlangıç ve orta seviye için )çok fzlasıyla görür.tekrar teşekkürler iyi çalışmalar

samilcan

🌱Yeni Üye🌱
Fiyatlarına baktım gerçekten uygun. Müsait bir zamanımda MediaMarketi Ziyaret edip ürünü ayrıntılı inceleyeceğim. Sizde verdiğiniz bilgiler için sağolun...

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
göz biraz küçük kalmış yüze göre ve gözün alt kısmı sorunlu onun dışında güzel bir çalışma özellikle saç çok güzel olmuş tebrikler

Outline26

🌱Yeni Üye🌱
Gözde hata diilde eksik olabilir die düşünüorum cünkü tebessüme uygun kısık bi göz var gibi geldi bana.orjinalini bilmiorum fotografın ama ısık ve koyular biraz daha fazla olsa gercekciliği daha iyi yakalardın die düşünüorum.yine eline sağlık gercekten uğrasmıssın bu arada saçlar cok güzel olmus (Y)