Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

poşet tasarım

uamert01

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar ben adana da bir reklam ajansında çalışıyorum işlerim genelde kartvizit ve el ilanı üzerinde ama şu anda bir giyim firmasından poşet çalışması aldım ama tam olarak nasıl yapacağımı bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum

Benzer konular

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
merhaba arkadaşlar ben adana da bir reklam ajansında çalışıyorum işlerim genelde kartvizit ve el ilanı üzerinde ama şu anda bir giyim firmasından poşet çalışması aldım ama tam olarak nasıl yapacağımı bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum

dostum takıldığın nokta nedir. eger bunu belirtirsen bildiklerimizi paylaşabilirz.

designerMUSTI

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
mygrafikcreativeart.blogspot.com
Müşterinin sizden nasıl bişey istedigine bağlı bir olay bence, Çünkü ne istiyo Logo mu koyacaksın Resim mi ? Yazı mı ?

Renkli mi olacak yoksa sade mi ?

Bir sürü Soru işareti :)

Bu Sorular cevaplandıktan sonra zaten çalışmanı kimseye sormadan bile meydana getirebilirsin bence..

Ama yinede bişeyler belirlendiğinde buraya yazarsan fikirlerimizi sunarız.

uamert01

🌱Yeni Üye🌱
cevaplarınız için teşekkür ederim peki hangi ölçülerde çalışmam gerek

___istanbul___

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
değişik ölçülerde poşet ölçüleri vardır bunu müşteri nasıl isterse öyle olur birde 4 renk li olduğu zaman klişesi baya bir pağlı oluyo

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
1- önce sattigi giyim tarzi önemli, bunun akabinde körüklü isteyip istemiyeceği söz konusu poset calismasi olunca sonrasi ebat önemli,

2- Poset calismasinin cesitleri vardir magazalar icin kimi brotel sap dedigimiz sonradan isil islemle takilan sapli poset yada elgeceme dedigimiz adı üzerinde olan elgecme poset isteyebilir,

3- Son olarakta herseyi etkileyecek olan renk sayisi cünkü diger arkadaslarimin da dedigi gibi renk sayisi artar ve bu renklerin ebadi büyük olursa klise ücreti baya tuzlu olacaktir.

bunlar dogrultusunda sormak istedigin her türlü flexible soruya bana 09:00 - 18:00 arasi bu sayfadan ulasarak ögrenebilirsin... paylasmak ta sanattir :)

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
gene lölcüler bu arada magazalara yapilan 30x40, 40x50, 50x60 battal olarak ölcüler var ve körükleri icine koyacagi ürüne göre degisir mesela benden bir spor magazasi elgecme poset istedi 40x50+5 olarak yaptirdi ölcüyü burdaki 5cm lik ölcü körük boyutudur. Eger brotel sapli olacaksa malzeme boyu büyütülüp iç kısma doğru girmek zorundadır. Çünkü isil islemle sonradan takilacak sap için iç kısımda takviye olmalidir. Bu gibi arti islemler de Kg bazinda poset fiyatini etkileyecektir. Sana tavsiyem ilk defa yapacak isen müsteriye sunmadan önce fiyatlari iyice saptayip teklifini ögle vermendir. Adı üstünde esnek ambalaj birgünü birgününü tutmaz hammadde fiyatlari inisli cikislidir. Iyi calismalar dilerim :)

eralp

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.eryaman.biz
el geçme, atlet, yumuşak sap poşetler vardır.

giyim mağazaları ya elgeçme ya da yumuşak sap olarak poşet bastırır. 35*45 ya da 40*50 genel ölçüleridir.

büyük firmalar sade ve vurucu ektikleyici tasarımlar yaparlar. daha ufak firmalar tek ya da iki renk olarak kabullenirler. zevk meselesi bir yönden de... ben de elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım...