Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Preps Dersİ

nejat

🌱Yeni Üye🌱
Öğrenme garantili preps dersi verilir. İsteyene özelden tel nomu verebilirim:peace1:

Moderatör tarafında düzenlendi:

asimavi_ist

🌱Yeni Üye🌱
bu kadar seviyesizlik olurmu dikkat ettiysen arkadaş burası bi bilgi paylaşım sitesi eğer kendini bukadar pazarlamak bu kadar işin ticaretini yapmak istiyosan bence gezeteye ilan ver daha başarılı olur eminim...

frknsry

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu kadar seviyesizlik olurmu dikkat ettiysen arkadaş burası bi bilgi paylaşım sitesi eğer kendini bukadar pazarlamak bu kadar işin ticaretini yapmak istiyosan bence gezeteye ilan ver daha başarılı olur eminim...

Sende tasarımları ücretsiz yap ozaman?
Adam belli bir birikime sahip. Bunu elbette para ile anlatabilir.

nejat

🌱Yeni Üye🌱
.

Konu hortlamış ben bu densiz mesajı görmemiştim, ulen teres, derler adama ne seviyesizliği, o tarihte preps denen programı Türkiyede bilen ve kullanan, bu rakam abartı değil 3 kişiden biriydim 96 saat İsrailli eğitmenlerden eğitim aldım tüm baskı öncesi sistemleri ve Preps için, dengesiz herife bak, sanki kendi bedava çalışıyor, yaptığı tasarımı, ben biliyorum, senin işini bedava yaparım diyor, doktor seri bedava muayene ediyor değıilmi, bu kavim böyle işte emeğe saygı yok, bu çok zaman geçmiş ama geçte kalınmış bir cevap olarak yazıldı....