Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ProfesyoneL Fotoğrafçı - Ankara

leonsea

🌱Yeni Üye🌱
ProfesyoneL Fotoğrafçı

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Fotoğraf Çekim

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Kompozisyon Foto Çekim ve Süsleme

şafak medya ve dijital baskı merkezi.

E-posta:leonsea@windowslive.com

Telefon: 0543 783 75 72

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

cuteftp

🌱Yeni Üye🌱
2 aydır fotoğrafçıda çalıştım... Sizinle çalışmak istiyoruum şartlar nelerdir?

leonsea

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar profesyonel fotoğrafçı arıyoruz kendi bunyesınde çalışıcak sadece bız urunlerı firmalardan yönlendirip kendi fikirlerine göre kompozisyon hazırlayıp firmaların beğenisine sunacağız tabi bu firmalar büyük firmalar o yüzden profesyonel arıyoruz. Mesela Firmalardan Kastımız : Danacızade Et Ürünleri firmasının Sucuklarını Size Vereceğiz Sizden Kompoziyon Bekleyeceğiz... Tabiki Örnek Gösterdim Büyük Firmalar İle'de Çalışmaktayız... ürün görsellerini neler ile süsleyeceğini bilen ve işinde gerçekten deneyimli kişiler ile görüşmeler yüz yüze olacaktır... şimdiden teşekkürler

emrekayack

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aradığınız şehir ankaramıdır?

aliphoto

🌱Yeni Üye🌱
Selamlar, iş ilanınıza istinaden Fotoğrafçı olarak başvurmak istiyorum. 4 senedir fotoğraf çekiyorum ve düzenlemelerini yapıyorum. 1 sene İzmir'deotel fotoğrafçılğı ve 3 sene İstanbul'da ajans deneyimim var. Ürünlerle yapılan styling çekimlerimde deneyimim vardır. İstanbuldaki Uyum alışveriş merkezlerinin tanıtım ve ürün stylinglerinin yarısını ben çektim.. Askerliğim yeni bitti ve tekrar iş arıyorum. Çekmiş olduğum ve düzenlemelerini yaptığım moda ve ürün fotoğrafları buradadır.

Cep Telefonum: 0532 381 47 41

İyi çalışmalar
M.Ali ÜNAL

leonsea

🌱Yeni Üye🌱
İlginiz İçin Tşkler... İlan Kapanmıştır. Gereken Eleman Alınmıştır.