Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Profesyonel Wallpaper Çalışmalarım

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Merak ettim bu çalışmaların tamamı her detayına kadar size mi ait?

buraktanin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.iphotobucket.net
Merak ettim bu çalışmaların tamamı her detayına kadar size mi ait?

Kesinlikle herşeyiyle benim tasarımım bu çalışmalar psd formatlarıda var üstelik.Yağtığım hiçbir çalışmanın tasarım halini silmem saklarım.Emin olabilirsin bu tasarımları başka biryerde bulman mümkün değil.Pegasus olmasının sebebi ise benim lakabımdan dolayı Pegasusla okadar bütünleştimki kolumda dövmesi bile var okadar diyim sana :smile:

Detay derken vectorleri kastediyorsun galiba vectorler hazır ben çizmedim bunuda söylemekte fayda var.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Detay derken vectorleri kastediyorsun galiba vectorler hazır ben çizmedim bunuda söylemekte fayda var.

Evet tam da bunu kastetmiştim "profesyonel wallpaper çalışmalırım" deyince o yüzden sordum.

Yine de emeğine sağlık.

buraktanin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.iphotobucket.net
Evet tam da bunu kastetmiştim "profesyonel wallpaper çalışmalırım" deyince o yüzden sordum.

Yine de emeğine sağlık.

Profesyonelden kastım yaratıcılık ve ortaya birşeyler koymaktı.Bir çok grafiği birleştirp montajlayıp biryeşler yarattım, zaten bir çok wallpaper bu şekilde yapılıyor.Açıkçası çokta zamanımı almadı bunları yapmak herbirine en fazla 10 dakkika ayırmışımdır buna tasarı için düşünmekte dahil :smile:

Gerçi vectorleri ben çizmiş olsaydım bu 10 dakika 20 dakikaya çıkacaktı çizimi zor vectorler değil sonuçta kullandıklarım.
Yorumun için teşekkür ederim.

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
Vektörel çizimleri düşünmez isek senin yaptığın iş nedir ?
pegasus u 3d yazmak ve shop ile resimleri işlemek mi ?

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Kullandığınız bayan görsellerine de gölge ekleseymişsiniz bence çok daha güzel olurmuş.

İyi çalışmalar.

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
Profesyonel demak hazır vekörler kullanılmaz sadece sıfırdan yapan profesyonel deniyor yine eline sağlık

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
Siz o vectorelleri 20 dk da çizin o zaman grafik tasarım ilminin kralı olduğunuz gündür demekki :)
Biraz daha çalışmak lazım.Ellerinize sağlık..

ARKIN034

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk çalışmadaki vektör düzenlemen harika iyi iş başarmıssınız tebrikler :)

buraktanin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.iphotobucket.net
Vektörel çizimleri düşünmez isek senin yaptığın iş nedir ?
pegasus u 3d yazmak ve shop ile resimleri işlemek mi ?

arkadaşım milyarlarca wallpaper var öyle değilmi hemen hemen hepside profesyonel wallpaperlar sana bir rus sitesi önerim wallpaper konusunda onları bir incele Babene adı google da bulursun ordaki profesyonel wallpaperlara bak bir ordakiler bile hazır vector kullanılarak yapılmış bu işlerin hilesini hurdasını çok çok iyi biliyorum hiçkimse okadar zaman uğraşmaz eminim sende öyle yapıyorsundur.Hele konu ticari amaç gütmeyen wallpaper ise kesinlikle hiç kimse sıfırdan vector çizmekle uğraşmaz sen bu wallpaper olayını ticari amaçlı afiş vb şeylerle karıştırıyorsun galiba. Dediklerimde yanlış birşey varsa söyle tüm metaryalleri harmanlayarak shoplayarak ortaya şık bir wallpaper çıkartabiliyorsan işte o wallpaper profesyonel olmuştur.Dikkatini çekim profesyonel wallpaper dedim ticari amaçlı afiş yada broşür demedim senin dediğin vectorleri bile çizme olayı ticari amaçlı işlerde olur ve az öncede dedim o tür işlerde bile bir çok kişi kolayına kaçmak amacıyla hazır kullanıp sadece üzerlerinde ufak tefek değişklikler yapıyor.Lütfen arkadaşlar bunlar gerçekler hiç kimse hayır öyle değil diyemez bu dediklerime bu işi yeni yapmıyorum yada yeni başlayan biri değilim 13 yıldır grafiklerle uğraşıyorum mesleğim icabı (Web yazılım) gerek olduğundan bu arada ben photoshop kullanmıyorum fireworks kullanıyorum.

sizde bizimle dediğiniz şekilde yapmış olduğunuz wallpaper çalışmanız var ve paylaşırsanız çok sevinirim.

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
...Hele konu ticari amaç gütmeyen wallpaper ise kesinlikle hiç kimse sıfırdan vector çizmekle uğraşmaz sen bu wallpaper olayını ticari amaçlı afiş vb şeylerle karıştırıyorsun galiba...

Yazınızın bu kısmına katılmıyorum. Aksine tam tersini düşünüyorum. Kişisel çalışmalarda insan daha bir özenir çünkü kafası daha rahattır, zaman endişesi yoktur. Çalışma alanı sınırlı değildir. Dolayısıyla her şeyiyle kendisine ait olan bir çalışma ortaya koymak ister.

Tabi ki bu söylediklerim benim fikrim, bu meslekte sizin kadar ne tecrübem var ne de bilgim. Ama izlenimlerim bu yönde.

İyi çalışmalar.

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
Ben ticari olmayan işlerimde hiç hazır tasarım kullanmam. Ticari olmayan işleri yapmamın amacı kendimi geliştirmek. Senin düşüncen o olabilir. Hazır kullanabilirsin ve evet kompozisyon için kendini geliştirirsin ama çizim yeteneğini köreltirsin. Bu da benim düşüncem.

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben hala bu çalışmalarda ki yaratıcılığı arıyorum.. sahi nerede yaratıcılık? harfin üzerine kadın yerleştirmek mi yaratıcılık ya da oraya buraya yine "hazır" hafifmeşrep kadın figürleri serpiştirmek mi onu çözemedim işte.

DoiVetra

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
En alttaki çalışma pek hoşuma gitmedi renklerle alakalı olsa gerek. haricinde güzel gözüküyolar başarılarının devamı dilerim...

Güneşş1

🌟Usta Tasarımcı🌟
40 Fırın ekmek + Az kibir öneriyorum.
Kolay gelsin.

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kolay gelsin.

Bu sektörde ve bu sanat dalında kibirin getirisinden çok götürüsü vardır.Kibir hiçbir meslek dalı veya hayat noktasında fayda sağlamaz.Grafiker sanat ve sanatçı ruhunu taşıyabilen insandır.Sanatçı ise kibirli değil mütevazi olandır..Yaşım çok genç olmasına rağmen bana getirdiği ve öğrettikleri arasında "Eyvallah" tan çok "Estağfurullah" insana hep kazanç getirmiştir..

En azından benim fikrim bu..
Saygılar..

buraktanin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.iphotobucket.net
Kolay gelsin.

sevgili arkadaşım dediklerimde kibir nerde onu anlamadım ben süperim eşsizim benzeri kelimeler varda ben mi görmüyorum yoksa?

İkincisi 40 fırın ekmek yeme olayında ne ben sana bu konuda değer biçebilirim nede sen bir başkasına yani bu konuda değer biçmek kimsenin haddine değil bu söylediğinle de sen KİBİRLi olmuş oluyorsun farkında değilsin, öğrencilik yıllarım geride kalmış olabilir ama edebiyatı unutmadık daha :smile:

Diğer arkadaşlar vector çizme olayındaki görüşlerinde haklılar nekadar çok, kişi kendi çizerse okadar yeteneğini geliştirmiş olur sonuna kadar hak veriyorum buna ama benim işim Web yazılım grafik sadece web sayfaları hazırlarken kullandığım bir araç benim için ama bana Php deyin, xml deyin, flash deyin ben bunlardan anlarım o yüzden uğraşmadım bunları yaparken herkese teşekkür ederim.

medosanart

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
medosanart.blogspot.com
pegasus un g si zenimim altında kalmış. Deniz kenarındaki kadının ışığıyla biraz daha oynasan zamine oturabilir.

kolay gelsin

pramier

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu vektörleri 20 dakikada çizebiliyorsanız. Dünyanın en iyisi siz siniz o zaman