Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ps ATATÜRK Albümü (tskler kasta )

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
atagrawr1.jpg

Çalışma ATATÜRK'e gönül vermiş insanlar icin kastanın degerlil dersi dogruktusunda uygulanarak sıfırdan yapılmıştır...saygılar

Benzer konular

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Bantlar acaip göze batıyor.

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
bence kıvrımlı bi texture vermelisin opacity düşürürsen hiç olmaz ve de simetik olmasından kaçın

spirelde de bi oynama yapmalısın kağıtlar havada duruyo

Yorumlarınız ben amatör için önemli dediklerinizi uygulucam..saygılar

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
emeğine sağılık... denemen güzel oldu. tabi bazı keskin noktalar var ama zamanında öğrenirsin. derslerden paneli kullanmayı öğreniyoruz. mesela bu uygulanarak hayal gücü kullanılarak çok değişik bir album yapabilirsin... arka zemin siyah değilde başka bir renk olabilir, degreli, desenli her şey... album sayfaları belki süsleyebilirsin, her resmi için çerçeve da yapabilirsin...bu sadece örnek... iyi çalışmalar...

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
emeğine sağılık... denemen güzel oldu. tabi bazı keskin noktalar var ama zamanında öğrenirsin. derslerden paneli kullanmayı öğreniyoruz. mesela bu uygulanarak hayal gücü kullanılarak çok değişik bir album yapabilirsin... arka zemin siyah değilde başka bir renk olabilir, degreli, desenli her şey... album sayfaları belki süsleyebilirsin, her resmi için çerçeve da yapabilirsin...bu sadece örnek... iyi çalışmalar...

Tsk ederim kasta...dediklerine katılyıroum ilk zamanlar photoshop derslerine anlam veremezdim insanarın yaptıkları vcalışamların aynısını yapmak bana ne katıcak diye ama zamanla o derslerin sadece bir araç yani daha yaratıcı,eksik noktaları görmnek ve kişisel gözlemi geliştirmek için bir yol gösterici oldugunu anladım o yuzden bu dersleri cevirip bizimle paylaştıgınız için tkrtr tskler...