Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

PS(cs5)'de Repoussé Özelliği

mightygleam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.yesilkalem.net
Meraba arkadaşlar. CS5 te Yeni ve Çok yararlı olan özelliği kullanamıyorum.. Kapalı Gösteriyor.. tıklayamıyorum.. Yardımcı Olabilecek var mı acaba ?

Benzer konular

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
CS4 Extended sürümünde şuan CS5 Extended kurulu olduğu bilgisayarınızda kullandınızmı bunu özelliğini ?

----
Ekran kartınız OpenGL özelliğini destekliyor var sayımıyla yola cıkarak

Edit > Preferences > Performance (kısayol CTRL+ k)

yolunu izleyerek açılan pencerenin sol alt tarafında yer alan Enable OpenGL Drawing (OpenGL Çizmini Etkinleştir) kutucuğundaki işaretleyin ; işaretli değilse bazı menüleri kullanamayacaksınız,

---

reaper8100

🏅Acemi Tasarımcı🏅
cs5 3d özelliklere çok az göz atabildim, ama gördüğüm kadarıyla tüm layerlarda repousse özelliği kullanamıyoruz, ayrıntılı bilgi vermem için cs5 edinip detaylı bir inceleme yapmam lazım,.. ama text layer ve pathlerle oluşturduğun şekillerde özelliğin aktif olduğunu görebilirsin...

leod

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Repousse özelliğini kullanabilmeniz için bir seçili alan olması gerekiyor. Yeni bir layer açıp 3d efekti vermek istediğiniz görseli/yazıyı açtığınız yeni layerda seçili hale getirin. Repousse etkin olacaktır.

mightygleam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.yesilkalem.net
Hepinize Çok Teşekkür Ediyorum.. sayenizde Sorunu hallettim.. Ekran Kartını güncelledim ve DEdiğiniz Seçeneği işaretledim.. Çok Güzel özellikler Eklenmiş.. Ayrıca Adobe u da Tebrik ediyorum buralardan :)