Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

PS'de Resimleri Yuvarlamak

• Konbuyu başlatan yasindemirkale
  • Başlangıç tarihi
Y

yasindemirkale

Guest
Merhaba arkadaşlar. Aşağıdaki tasarım bana ait ama mesela aşağıdaki tasarımda logoları yuvarlak biçimde konumlandırdım. Arada ufak tefek konum hataları oldu. Acaba bunu tek tek uğraşmadan yapmak mümkün mü? PS'de ya da diğer programlarda? Eğer mümkünse nasıl yapabilirim?

spor-toto-super-lig-logo-2011-2012.png

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
18/4= 4.5 yani tasarımı dörde böldüğümüzde her alanda 4.5 logo olacak. seninkinde kayma var.tam çemberin boyunu ölç ikiye böl ve tam ortasından klavuz çizgiler çek. o zaman hizalaman birazdaha düzelir. seninkinde en üstteki ankara logosu biraz sağda. en alttaki camili ankara logosu ise biraz solda. klavuz çizgilere göre hizalamadan daha pratik yöntemi varmı ps de bilmiyorum. ama bi dene

Y

yasindemirkale

Guest
18/4= 4.5 yani tasarımı dörde böldüğümüzde her alanda 4.5 logo olacak. seninkinde kayma var.tam çemberin boyunu ölç ikiye böl ve tam ortasından klavuz çizgiler çek. o zaman hizalaman birazdaha düzelir. seninkinde en üstteki ankara logosu biraz sağda. en alttaki camili ankara logosu ise biraz solda. klavuz çizgilere göre hizalamadan daha pratik yöntemi varmı ps de bilmiyorum. ama bi dene

anladım.. çok teşekkürler.