Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Quark 6.52 yardım...

tugii

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaslar
Bi sorunum var quark 6.52 de sayfa harici dış alanı nasıl genişletebilirim...
( sayfanın kenarına resim cağırıyorum, genellikle resimlerde cok oluyo benimkinde de bayağı bir dar yer var aradım bulamadım siz yardımcı olurmusunuzzz...

Benzer konular

portakal çiçeği

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar benimde bir sorunum var bilenler varsa bu sorunun yardımı için beni ihya edeerler pc ye quark5 kuruyorum herşey normal kuruluyr tirelemede falanda sorun olmuyor ancak master sayfaya giremiyorum diger pc makinnada master sayfa rahat açıyor acaba sistemdenmi kaynaklı ve makinamı yeni aldım ıntel cpu 2Duo E6550@2,33GHz 2,00 RAM diger kurulabilen bilgisayar eski versiyon bu konuda bir bilgisi olan arkadaşlar lütfen beni aydınlatsın şimdiden teşekkürler

ozgur_tutsaq

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar benimde bir sorunum var bilenler varsa bu sorunun yardımı için beni ihya edeerler pc ye quark5 kuruyorum herşey normal kuruluyr tirelemede falanda sorun olmuyor ancak master sayfaya giremiyorum diger pc makinnada master sayfa rahat açıyor acaba sistemdenmi kaynaklı ve makinamı yeni aldım ıntel cpu 2Duo E6550@2,33GHz 2,00 RAM diger kurulabilen bilgisayar eski versiyon bu konuda bir bilgisi olan arkadaşlar lütfen beni aydınlatsın şimdiden teşekkürler

Öncelikle merhabalar; şimdi benimde geçenlerde başıma bu tür bir olay geldi. ancak anladığım kadarı ile quark eski versiyonları eski tip sistemlerde yenileri ise yeni tip sistemlerde çalışmaya dahada elverişli. (6,0 a kadar eski tip - 7,0 dan sonrası yeni tip versiyon) daha da değişikleri ile karşılan arkadaşlarımız olursa buraya yazmalarını rica edeceğim. ayrıca sana tavsiyem ya quarkı değiştireceksin versiyon olarak yada sistemden bir parça ki genellikle ekran kartı oluyor :D 1. seçenek bence daha da makul. iyi çalışmalar