Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

quarkta gazete tasarımı iyi olan tasarımcılar buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

poyraz36

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar bu site gerçekten çok güzel admini tebrik ediyorum. Haftalık olarak çıkaracağımız gazete için iyi bir Quark bilgisine sahip bir personele veya dışarıdan ücretiyle bize yardım edecek arkadaşa ihtiyacımız var düşünen arkadaşlar bana özel mail atarsa görüşelim.

Benzer konular

hanefiozkul

🌱Yeni Üye🌱
quark-gragik-sayfa tasarımı

ulusal gazetede grafik tasarım konusunda deneyimliyim. güzel sanatlar grafik mezunuyum, bana özel mesaj ile ulaşabilirsiniz. **********

Moderatör tarafında düzenlendi:

SEKSU

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Quark'ta iyi değilim EN iyisiyim de iş nedir nerdedir biraz detay verebilirmisin?

nurto

🌱Yeni Üye🌱
merhaba
Quark'ta oldukca tecrübeliyim. Daha önce cesitli dergi ve gazetede calistim. Freelance calismak isterim. Teklifiniz hala gecerliyse görüsmek isterim.

incidizayn

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.artitasarim.net
aradağınız adam benim

14 Yıldan beri Türkiye'deki büyük gazetelerin bir çoğunda görev yaptım ve halende dışardan görev yapmaktayım. Full Time yada Part Time olarak Gazete-Dergi-Web Dizayn - Grafik Tasarım yapabileceğim bir iş arıyorum. Bu zamana kadar yaptığım işler ve referanslar ve bildiğim bütün programlar aşağıda listelenmiştir.

Bana ulaşmak için lütfen Özelden Mesaj atmanızı rica ediyorum.

Bulunduğum şehir: İstanbul
Uzmanlık Alanı: Gazete ve Dergi Tasarımcılığı, Web Dizayn, Grafik Tasarım, kısacası bütün dijital yazılı veya görsel tasarımlar.

PROGRAMLAR

1- Quark Tüm Sürümleri
2- Photoshop
3- Frehand
4- 10 Parmak Klavye
5- Macromedia Dreamwevar
6- Macromedia Fireworks
7- Macromedia Flash
8- Photoshop

İŞ REFERANSLARIM

1- Trabzon Spor Resmi Sitesi
2- Online Dergi
3- Sokak Yazarları
4- Sihbarak
5- Kombassan
6- Medya Power

Daha çok ve daha ayrıntılı referans bilgilerime ulaşmak isterseniz özelden mesaj atarsanız, kendime ait referans sitemin adresini yazabilirim. Buradan yasak olduğu için yazamıyorum maalesef

TECRÜBELİ OLDUĞUM İŞLER

1- Gazete ve Dergi Tasarımı Mizampajı
2- Web Dizayn
3- Grafik Tasarım
4- Logo Tasarım
5- Banner Tasarım
6- İnteraktif CD Tasarımı
7- Flash Sunum
8- Ful Flash Site
9- Her türlü dijital baskı ve tasarımları

efsaneferhat06

🌱Yeni Üye🌱
Quarkta iyiyimmmm....

Merhaba
gazi üniversitesi ogrencisiyim.quarkta iyiyim ve sertifikam war . Ayrıyeten de usta egitmenlik belgem war.Okuldan kalan bos zamanlarımda calısmak istiorummm..

Son düzenleme:

09876

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
oktaybala.com
Ben de G4 ve G3 var, fontlar ve programlar da, herşey hazır yani. Evde küçük bir ofis düzenim var, dışarıya iş yapıyorum, bazen onlar bana geliyor. Doğan ve Sabah dergi ve gazetelerinde çok uzun süre çalıştım. Sizinkini de hafta da bir yapabilirim, sayı başına anlaşabiliriz. Parkorman gazeteciler sitesindeyim.

foreign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Gazete ve dergi çıkaran bir ajansta deneyimliyim. Gazetenize freelance olarak yardımcı olmak isterim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...