Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

R-Mel Cosmetic Logo Tasarımı

Benzer konular

selimArslanoğlu

🌟Usta Tasarımcı🌟
çalışmanızı jpg yaparken cmyk modunda yapmayınız rgb olarak jpg yapınız çalışmanız görükecektir..

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Renk uyumu zayıf.Bayan vektörünü birebir koymak yerine daha sembolik bir çizimle tasarıma bir zerafet ve şıklık katabilirdiniz.

Neat

🌱Yeni Üye🌱
Daha hoş olabilirdir. R harfi çok klasik durmuş. Madem ki kozmetik firması daha hoş birşeyler çıkarılabilirdi.

afidanci66

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Logo ilk bakışta sanki bir giyim firmasını çağrıştırıyor. Bayan vektörünü sektöre uygun bir vektörle değiştirirsen daha iyi olur bence. Ayrıca 2 renkten fazla olmasın. Malum ekonomi düşünmek gerek baskı için.

FlameDance

♾️Grafik Gurusu♾️
Ben beğendim."R" harfi farklı fontlarda denesen daha iyi olucağını düşünüyorum elinize sağlık başarılar.

blackpearl

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.pdftasarim.com
Renk uyumu zayıf.Bayan vektörünü birebir koymak yerine daha sembolik bir çizimle tasarıma bir zerafet ve şıklık katabilirdiniz.

Kesinlikle katılıyorum. Zaten bayan vektorunde sorunlar görünüyor ( çanta kısmı ) Belki düşük kalitede jpg kayıt ettiğiniz içindir ancak yine de kontrol edin derim..

Kullanmış olduğunuz fontu da çok doğru bulmadım açıkcası. Bayanlar ile ilgili olduğundan daha zarif ve estetik bir font kullanmanızı tavsiye ederim..