Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Radio için hazırlanmış arayüz tasarımım

ensargk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.buradanindir.net
radiodinle1.png

:puke:Sıra Geldi kodlamaya:worried:

Değerli görüşlerinizi bekliyorum

Benzer konular

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Sadece siteye girecekler bu arayüzle karşılaşacaklarsa biraz daha geliştirmelisin.Yok bu sayfa sadece dinleme sayfası olacaksa güzel.Menülere CSS ile daha güzel görünüm verebilirsin.Saf siyah arka plan yeterli olmamış.Sayfanın altında kalan boş alanı hoş bir müzik ile alakalı vektörlerle doldurabilirsin.

Kolay gelsin.

ensargk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.buradanindir.net
Yorumunuz için teşekkürler. Önerililerinize göre birazdaha şekillendirmek istedim ama buyuk bir değişklik değil alttaki ışıkları biraz daha yansıttım böylesi daha iyi oldu gibi.

radiodinle2.png

Birde şunu belirteyim ilk girişte dinleme sayfası olcak ama haberler gibi bölümlerde olcak. Haberlere girildiğinde mavi ekran genişleyerek haberler yer alacak. Kısacası sitedeki herşey mavi ekranın üzerinde gerçekleşecek

juvenil

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sadece siteye girecekler bu arayüzle karşılaşacaklarsa biraz daha geliştirmelisin.Yok bu sayfa sadece dinleme sayfası olacaksa güzel.Menülere CSS ile daha güzel görünüm verebilirsin.Saf siyah arka plan yeterli olmamış.Sayfanın altında kalan boş alanı hoş bir müzik ile alakalı vektörlerle doldurabilirsin.

Kolay gelsin.

bende katılıyorum arkadaşa,alt kısım boş kalmış ama tasarım çok hoş,elinize sağlık^^

arapaho

🌱Yeni Üye🌱
hakikatende aşağısı boş kalmış,o kısmı media playerlarda ritimle birlikte aşağı yukarı hareket eden çubuklardan koyabilirsin,yada flash ile güzel,geniş bir player yapabilirsin

ensargk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.buradanindir.net
bende katılıyorum arkadaşa,alt kısım boş kalmış ama tasarım çok hoş,elinize sağlık^^

hakikatende aşağısı boş kalmış,o kısmı media playerlarda ritimle birlikte aşağı yukarı hareket eden çubuklardan koyabilirsin,yada flash ile güzel,geniş bir player yapabilirsin

Önerileriniz için teşekkürler. O boş alana hareketli birşeyler yerine sağlam bir textture düşünüyorum aklımdaki gibi bişey yapabilir yada bulursam sizinle tekrar paylaşıcam.

MDS

🌱Yeni Üye🌱
evet oraya bir textture güzel gider fakat textture için kullanacağın renkler pastel tonlarda olmasın tasarım boğulur

ensargk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.buradanindir.net
kapalı metalik bir renk düşünüyorum bende. Elimde bir iki iş var onlar bitsin tekrar düznlicem önerilerinize göre. Öneri için teşşekkürler

y-Lcin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Güzel konuşulanlar gerçekleştirilirse dahada güzel olucaktır.

kocagöz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
alltanda yeşil,mavi gibi olan çubuk çubuk renklerden koyarsan alttaki boşluğu doldurursun

ErgeTeknoloji

🏅Acemi Tasarımcı🏅
vj emre nin yani emreyse o kırmızılı arkadaşın başka resmi yokmuydu iki yere de o resmi kullanmışsın.. daha çok geliştirilmesi gerekiyor.