Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Radyo sitesi için 2. tasarımım

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
https://www.grafikerler.net/radyo-sitesi-icin-tasarim-t35306.html#post330986
bunun beğenilmemesi üzerine aşağıdakini yaptım
Superkolik_2_by_asit87.jpg

Benzer konular

MemoStyL3

🌱Yeni Üye🌱
hocam ellerine saglik acaba bizde bu tasarimdan faydalanabilirmiyiz :)

Barı$

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.kumbag.net
merhaba arkadasım bende genelde webtasarımla ugrasıyorum fakat grafikerlik konusunda webtasarımda oldugum kadar iyi değilim ve yeni üyeyim site çok hosuma gitti ve ilk mesajımıda bu alana atıyorum ve genelde joomla ve php sitelerle ugrasıyorum joomla'da görsellige hitap ettigi için bu aralar grafik tasarıma merak sardım.. ve inş sizle iyi vakit geçiririz.

öncelikle arkasım siten ne kadar güzel olursa olsun önemli olan herseyden önce google'dur google grafikleri pek sevmez yada flash dosyalarını vs. vs. ama html - grafik ve içerigi aynı anda kullandıgın zaman siten otomatikman yükselişe geçer. ve buda radyonuzu tanıtmanıza cok insan ve çok ziyaretçi demektir.

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
hocam ellerine saglik acaba bizde bu tasarimdan faydalanabilirmiyiz :)
yorum için teşekkürler fakat nasıl faydalanma anlamadım

merhaba arkadasım bende genelde webtasarımla ugrasıyorum fakat grafikerlik konusunda webtasarımda oldugum kadar iyi değilim ve yeni üyeyim site çok hosuma gitti ve ilk mesajımıda bu alana atıyorum ve genelde joomla ve php sitelerle ugrasıyorum joomla'da görsellige hitap ettigi için bu aralar grafik tasarıma merak sardım.. ve inş sizle iyi vakit geçiririz.

öncelikle arkasım siten ne kadar güzel olursa olsun önemli olan herseyden önce google'dur google grafikleri pek sevmez yada flash dosyalarını vs. vs. ama html - grafik ve içerigi aynı anda kullandıgın zaman siten otomatikman yükselişe geçer. ve buda radyonuzu tanıtmanıza cok insan ve çok ziyaretçi demektir.

seo optimizasyonu yapılacak zaten bunun farkındayım yaptığımız sitelerde onlara dikkat ediyoruz sadece tasarım görsellikte birşey ifade etmiyor işlevsellik ve seo önemli...

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
İlk tasarımın daha başarılı asit abi...Kolay gelsin...

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Bence 2. daha ii sade olmuş:) emeginize saglık

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bence ilki daha derli topluydu. Birinciye yönelmenizde fayda var

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
müşteri herzaman haklıdır :) görsel işler zevke dayalı olduğu için müşterileri razı etmek çoğu zaman çok zor oluyor :) bencede ilk tasarım bu tip amaç için çok uygun ve güzel, bu tasarım biraz kısıtlı kullanım sunar gibime geliyori,
ama müşteri ne derse o :) bu işin içinde olan biri olarak allah yardımcın olsun derim :)

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
müşteri herzaman haklıdır :) görsel işler zevke dayalı olduğu için müşterileri razı etmek çoğu zaman çok zor oluyor :) bencede ilk tasarım bu tip amaç için çok uygun ve güzel, bu tasarım biraz kısıtlı kullanım sunar gibime geliyori,
ama müşteri ne derse o :) bu işin içinde olan biri olarak allah yardımcın olsun derim :)
teşekkürler müşteri herzaman haklı :D
gerçekten çok güzel
teşekkürler

ugurozkan

🏅Acemi Tasarımcı🏅

Anlattıklarınız kısmen doğru ama resimler, swf'ler vs... google %1 oranda etkiler önemli olan doğru ve amacına uygun bir google opmizasyon yapmaktır.Doğru meta etiketleri yazılırsa hiç bir problem olmaz bu işte profesyonel ve tecrübeli olduğum için bunları söyleyebilirim :)