Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Radyom İçin Logo

Ain Ribbon

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar,
Radyom, ''Radyo Rapingo'' için acilen logo yaptırmak istiyorum. Şuanki logomuz çok güzel fakat tek eksiği sadece beyaz renk üzerinde güzel duruyor, diğer renklerde sönük kalıyor. Radyomun facebook sayfası bu : https://www.facebook.com/rapingo
Yaptırmak istediğim logo ise https://bit.ly/yhEIfk gibi bir logo. Her renge uyması gerekiyor ve hem ciddi hemde laubali tarzda olması gerekiyor. İlgilenen arkadaşlar çok acil berkayinci@hotmail.com.tr adresine mail atarlarsa sevinirim. Beklemedeyim

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu logo için ayırdığın bütçe ne kadar?

eswerrr

🌱Yeni Üye🌱
Biraz radyonun konu aldığı müzik yada program konuları ne tarz bişeydir radyo rapingoyu nasıl ifade ederdiniz mesela kısaca?

eswerrr

🌱Yeni Üye🌱
Yazı okunaklı olmalı yada herfikre açığım gibi tavsiyelerde bulunursanız daha çok ilgilenen çıkacaktır. İyi günler.

Ain Ribbon

🌱Yeni Üye🌱
Biraz radyonun konu aldığı müzik yada program konuları ne tarz bişeydir radyo rapingoyu nasıl ifade ederdiniz mesela kısaca?

Radyo Rapingo hiphop aleminde canlı yayınlarıyla meşhur bir radyodur. Her hafta 2-3 kere hiphop camiasından ünlü isimleri radyoya konuk olarak getirir.

Ain Ribbon

🌱Yeni Üye🌱
Yazı okunaklı olmalı yada herfikre açığım gibi tavsiyelerde bulunursanız daha çok ilgilenen çıkacaktır. İyi günler.

Yazı tabiki okunaklı olmalı çünkü logo parti afişlerine eklenecek ve uzaktan dahi okunması gerekli. Renk ağırlıkları farketmez fakat turuncu-gri-siyah-beyaz-kırmızı-sarı gibi renkler radyo konseptine daha çok uyacaktır. Dediğim gibi ilgilenen arkadaşlar berkayinci@hotmail.com.tr adresine ulaşırsa ayrıntılı konuşabiliriz...

eswerrr

🌱Yeni Üye🌱
Beğenirmisiniz beğenmezmisiniz fakat en basitinden bir logo buldum her renge uygunda oluyor falakt il sırada kırmızı mavi oldu benim hoşuma giden.
QFIQ0.jpg

eswerrr

🌱Yeni Üye🌱
bu jpg formatında ben corelden çalıştım kafanda birşeyler oluşsun diye detaylı konuşuruz fakat fazla msn kullanmadığım için buraya ekledim iyi günler ve yazdıklarınızı okudum şimdi ona görede yardımcı olmaya çalışırım.

eswerrr

🌱Yeni Üye🌱
bu arada logo buldum derken ben yaptım arkadaşım öyle yazmışım ama:)

Ain Ribbon

🌱Yeni Üye🌱
Beğenirmisiniz beğenmezmisiniz fakat en basitinden bir logo buldum her renge uygunda oluyor falakt il sırada kırmızı mavi oldu benim hoşuma giden.
QFIQ0.jpg

Çalışma için teşekkürler fakat ilk yazıdaki attığım linkler gibi bir logo düşünüyorum hem 3 boyutlu hem okunaklı hem her renge uymalı :)

eswerrr

🌱Yeni Üye🌱
Yardım amaçlı çalıştım sorun yok beneip beğenmemeniz önemli değil sorun yok.Teşekkür ederim.

burak1386

🌱Yeni Üye🌱
Kadesim Güzel Bir Logo İstio İsen Radyona Biraz Ücret Talep Ederler Ama Görünümü Fevkalade Olur.