Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ramazan Yardım Kampanyası Afişi

safakhalil

🌱Yeni Üye🌱
Hala yapım aşamasında..

verenelafiscopy.jpg

Yorum sizin... :kiss1:

Benzer konular

ragiyf

🌱Yeni Üye🌱
Başarılı mı hiç sanmıyorum. bunu afiş nerde tasarım bile demem, yazılar düzensiz, kenarlara çok yanaşmış, resimin çözünürlüğü düşük, logoyla iletişim bilgileri uyuşmamış, orantısız bir ölçü kullanılmış, renkler uyumsuz vs. vs. vs. çok çalışman lazım ortaam
bide afişi eklerken bile ufaltıp koysaydın, rahat açılıp rahat yorum yapılmış olurdu :) neyse arkadaş bundan sonra böyle basit çalışmaları eklemz heralde :)

|akfbrcn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çalışmanın boyutu çok büyük olduğu için yorum ve eleştirileri kısıtlıyorsunuz. Yazılar kenara çok yanaşmış, onları biraz daha ortalayıp, resmi biraz daha öne çıkarırsanız tamamdır. Elinize sağlık, iyi çalışmalar.

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
olmamış yazıları kenarlara çok sıfırlamışsınız vede renkler çok cansız bişey belli olmuyor yukarıdaki verenel yazısının yerine de derneğin adıda verenlel olduğu için logoyu kullanabilrsiniz bir öneri sadece başarılar..

safakhalil

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkürler arkadaşlar eleştrileriniz için. Hatalarımı görmemde yardımcı oldunuz. Ancak çalışma mı henüz tamamlamamıştım yukarıya da yazdım.

ragiyf

🌱Yeni Üye🌱
:) abisi bitirmediğin çalışmayı neden yayınlarsın o zaman :D bitir yayınlada değer kazansın

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
genel olarak güzel. emeğine sağlık