Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ramazan'a Hoşgeldiniz :)))

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
1 Eylülde ramazan ayı için bir çalışma yaptım sıkıntısı yaptım nasıl olmuş yorum sizden ;)

ramazanhogeldinizkb9.jpg

Benzer konular

sdtr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ramazan ayı ile bu amcayı pek bağdaştıramadım açıkçası. elde tesbih, göğüsten kıllar fırlamış gibi, düğmeler patlayacak gibi duruyo. bir de ramazan geliyo biz gitmiyoz:)

patraclos

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ramazan ayı ile bu amcayı pek bağdaştıramadım açıkçası. elde tesbih, göğüsten kıllar fırlamış gibi, düğmeler patlayacak gibi duruyo. bir de ramazan geliyo biz gitmiyoz:)

Aynen katılıyorum.

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
çok güzel olmuş o tesbih falan tebrikler emeğinize sağlık

Turgut

🏅Acemi Tasarımcı🏅

Arkadaşım bence olayı fazla abartmana gerek yok gördügün resim bir banner değil bir karikatür :smile:

Hani renkler ve zevkler tartışılmaz derler ya begenen begenir begenmeyen begenmez..

Bence çok güzel olmuş :smile:

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
Yorumlarınız için teşekkür ederim sdtr dediğini gibi nasıl ifade edebilirim bu çidiğim ifadesini pek emin değilim?partondan böyle ifade gösterdi öyle çizdim yani denemede canı sıkıntısı çizdim :)

inanhuseyin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yuvarlak hatlarla yapmış olmanız biraz daha şirin göstermiş

Tebrikler

sdtr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sanırım yanlış anlaşıldı. ben çizim olmamış aman asalım keselim tarzında bişey söylemedim. sadece çizimle ramazan ayı arasında pek alaka kuramadım dedim.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sağ kolu biras ince kalmış ama sen 3 boyutlu olarak baktın heralde:D:Dama hiçte fena değil güsel bir çalışma olmuş emeğine sağlık.

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
3D boyutlu hiç bakmadım :) ilk olarak kağıtla karakelamla çizdim bilgisayar aktarıldım renkledim... yorumlarınız için teşekkür ederim hatalarımı vardı mutlaka dikkati alırım

grafi_x

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ramazan ile bir alaka kuramadım hemde hiç

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
cok hoş görünüyo yüz güldüren cinsten eline sağlık:)

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
Teşekkür ederim yorumlarınız için

resdol

🌱Yeni Üye🌱
ramazan ayı ile bu amcayı pek bağdaştıramadım
açıkçası. elde tesbih, göğüsten kıllar fırlamış gibi, düğmeler patlayacak gibi duruyo. bir de ramazan geliyo biz gitmiyoz:)

katılıyorum amcanın eline güzel bir davul koysan daha iyi olurdu fakat çalışmaya laf yok güzel olmuş ellerine sağlık
:iloveyou:​

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
Evet haklısınız zaten davulu koymuştum çoktan burada koymamı vaktim olmadı yakında burada paylaşacağım teşekkürler yorumunuz için

grafikerburcu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzel olmus arkadasım .. ellerine sağlık ellerin dert görmesin :D we ayrıca bıyık kıvrımları harika .. geçen minübüs şöförününde öyleydi :D