Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Rap & HipHop & Ok & Yön İşaretleri vb. Brushlar Lazım Arkadaşlar.

T4XI

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Öncelikle S.a.

Başlıktada belirttiğim gibi Rap & HipHop & Ok & Yön İşaretleri vb. brushlar lazım arkadaşlar. Web Tasarımıyla ilgileniyorum. Bu tür brushlar çok lazım oluyor.

Fakat PhotoShop 7.0 kullanıyorum. 7.0 uyumlu brushlar lazım.

Yada diğer brushları 7.0'la uyumlu hale nasıl getirebilirim. Onuda anlatırsanız sevinirim.

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Benzer konular

Heretix

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Adobe Photosop 7.0 çok geri kalmış bir programdır. Ben daha ilerletilmişini CS 3 ü tavsiye ederim ( CS 5 de var ama ) Eğer bilgisayar özelliklerim düşük diyorsan Adobe Photoshop CS öneririm ;) Brushlara gelirsek. Baktım ama hala 7.0 la uyumlu brush bulamadım...

T4XI

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Adobe Photosop 7.0 çok geri kalmış bir programdır. Ben daha ilerletilmişini CS 3 ü tavsiye ederim ( CS 5 de var ama ) Eğer bilgisayar özelliklerim düşük diyorsan Adobe Photoshop CS öneririm ;) Brushlara gelirsek. Baktım ama hala 7.0 la uyumlu brush bulamadım...

Yorumun için teşekkürler kardeş. CS3 kurabilirim sorun değil. 7.0'ı tek 1 özelliği için kullanıyorum. Alttaki resimli anlatımda göstereyim özelliği. Onunda cevabını söylersen CS3'ku kurarım hemen. :) Bu arada brushlar 7.0 destekli olmasada olur.

7.0'ı kullanma sebebim CTRL + G Özelliğidir.

Bu özellik aşağıdaki resimde soldaki yüzeye sağdaki resmi yerleştirmeye yarıyor.

1121c.jpg

resim2kw.jpg

Bunun CS3'de yapımını bilmiyorum. O yüzden 7.0 kullanıyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum.

NOT: İlk mesajı düzeltemiyorum. Moderatörlerden biri el atıp;

Fakat PhotoShop 7.0 kullanıyorum. 7.0 uyumlu brushlar lazım.

Yada diğer brushları 7.0'la uyumlu hale nasıl getirebilirim. Onuda anlatırsanız sevinirim.

kısmını silerse sevinirim.

serdarock61

🌱Yeni Üye🌱
kardeşim sende çok amatörmüşsün. maske yapacağın layerın üstüne gel ve alt tuşuyla altındaki layerın üstüne bırak hemen üst tarafına. orda ok .cs3 kullan bence brush larıda deviantart.com tan bulabilirsin. arama bölümüne yazarsan

T4XI

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kardeşim sende çok amatörmüşsün. maske yapacağın layerın üstüne gel ve alt tuşuyla altındaki layerın üstüne bırak hemen üst tarafına. orda ok .cs3 kullan bence brush larıda deviantart.com tan bulabilirsin. arama bölümüne yazarsan

Yardımların için teşekkürler.

Heretix

🏅Acemi Tasarımcı🏅
@ T4XI

Ben teşekkür ederim kardeşim yanıtladığın için yorumumu bunu Photoshop programının her sürümüyle yapabilirsin. Önce o siyah şekil ve manzara resmini 2 ayrı layer olarak açarsın. Siyah şekil üstüne gelip Ctrl + Mouse sol tık yaparsın o selection yapacaktır zaten. Sonra manzara resmi üzerine gelirsin. Menüden select -> inverse yaparsın . Delete dersin olur ;)