Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

rasgele titrek çizgiler

nicksiz1

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar,

ekteki gibi rasgele titrek çizgiler oluşturmam lazım, elimdeki malzeme bu. Ektekini scanner da tarayarak bezier tool ile yaptım ama bunun 20 katı büyük bir alana aynı motifi yapmam gerekiyor. Kopyaladığım zaman da kendini tekrar ettiği belli oluyor.

corel de otomatik olarak buna benzer rasgele kalınlığı değişen eğriler çizmek mümkün mü?

Benzer konular

webdizaynsan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.antik-san.com
arkadaşım eklenmiş olan bir ek gözükmüyor tam olarak ne istediğini de anlamadım açıkcası bir görsel eklerseniz yardımcı olan çıkacaktır.

nicksiz1

🌱Yeni Üye🌱
Kusura bakmayın, linki koymamışım. Bu resmi sağa doğru 10 defa, yukarı doğru 10 defa çoğalttığımda birbirinin kopyası olduğu belli oluyor. Ben böyle bir görüntü elde etmek istiyorum, corel de çizgi kalınlığının rasgele değişmesini sağlamak mümkün mü? Veya böyle bir görüntüyü nasıl elde edebilirim?

acubukcu

🌱Yeni Üye🌱
selam
bu tek görüntüyü 10 kat büyüttüğünde işine yarıyormu..Ki benim yaptığım ölçülendirme sonucunda aldığım resimden 1X 0.50 cm gibi bir değer çıkıyor.bu doğru ise ve bu görüntü tek başına işe yarıyorsa, corelde; Tracebitmap, Outlinetrace'de Lineart sekmesinden değerleri istediğin gibi ayarlayıp ok demen yeterli..