Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Raymond spor saat afişi

tussuzdelibekir

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bilboard olarak düşünülen... ama afiş olarak kalan bir işim...

sporsaatvz8.jpg

Benzer konular

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
fotoğraflarla zaten o afiş almış başını gitmiş bence bayağı güzel, yalnız o saatin sanki kordonunun arkada kalan kısmı biraz gözükürmüş gibi, zaman sende yazısı bence fena değil fakat daha değişik bir font daha klas bir font da etkileyici olabilirmiş...

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok hoş bir çalışma billboarda da süper olurdu

Kıvanç Engel

🌟Usta Tasarımcı🌟
Evet çok hoş duruyor, arkadaşımın dediğine katılıyorum, yazı kızmınla biraz oynasan daha iyi olacak diğer yerlerde sadece suyun dibine batan kısımda hafif bi kırıklık veya su gölgesi uygulayabilirsen iyi olur..

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
Çok hoş duruyor emeğine sağlık

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
Güzel çalışma tebrikler. Ayrıca erdemirs e katılıyorum gerçekten kullandığın fotoğraf çalışmaya ayrı bi güzellik katmış.

tussuzdelibekir

🏅Acemi Tasarımcı🏅
saolun arkadaşlar.. bunu çalışırken kaç layer kullandım inanın hatırlamıyorum :) ama saat çekimi çok zor bir işmiş bunu anladım. profesyonel bir fotoğrafçı ile çekim yapıldı. ancak o bile zorlandı açıkçası... yansımalar ve yüzeyler işe baya zorluk katıyor.. velasıl, su sıçramaları ve hareketin bütünlüğü ile bunu yapabildim. font konusunda ben de sizinle aynı fikirdeyim. şimdi yapsam çok daha iyi bir font seçerdim.. hepinize teşekkür ederim

xavalon

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bu çalışmanızda sizin katkınız nedir?

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
bana bu calısmada saat suya dustugu ımajı vermedı.. yanı saat sudan ayrı duruyor gıbı.. eger kı verılmek ıstenen sey oysa bence olmamıs. onun dısında calısmaya baktıgnız zaman guzel duruyor..

hasantürk

🌱Yeni Üye🌱
süper olmuş yalnız saatin arkası yani kordunu hafifçe gözükseymiş bence daha ii olurdu :D

deniz55

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dinamikajans.com
eline sağlık, çok güzel bir iş çıkartmışşın, resim olayı bitirmiş zaten, başarılarının devamını dilerim

tussuzdelibekir

🏅Acemi Tasarımcı🏅
alıntı butonu çalışmadı bitürlü..:( o yüzden.....
xavalon'un "bu çalışmaya katkınız nedir?" yorumuna cvp olarak çalışma tamamen bana ait. ama su görseli imagebank ürünü. saat fotoğrafı ise bizim takibimiz sonucu... pshopta suyu layerlara ayırıp şekillendirme de bana ait.

xavalon

🌟Usta Tasarımcı🌟
alıntı butonu çalışmadı bitürlü..:( o yüzden.....
xavalon'un "bu çalışmaya katkınız nedir?" yorumuna cvp olarak çalışma tamamen bana ait. ama su görseli imagebank ürünü. saat fotoğrafı ise bizim takibimiz sonucu... pshopta suyu layerlara ayırıp şekillendirme de bana ait.

Teşekkur ederim zaman ayırdığın için.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Güsel bir çalışma emeğine sağlık.