Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Reach: Dişlerin bir çok şeyi saklayabilir. / Reach: Your teeth can hide many things.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
reachporkfb6.jpg

reachcowpu5.jpg

reachchickenkh6.jpg

Reach: Dişlerin bir çok şeyi saklayabilir. / Reach: Your teeth can hide many things.

Not: Çalışmalar şahsıma ait değildir.

Benzer konular

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok kötü yaaaa, feci bir afiş olmuş.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok kötü yaaaa, feci bir afiş olmuş.

Ben afişe baktığımda ne demek istediklerini anlıyorum. Yalnız senin yorumuna baktığımda ise neden böyle bir yorum yaptığını anlayamadım. Neden kötü olmuş bunu bizlerle paylaşırsan bu afişlere bakarak afişin ne olduğunu ya da ne olmadığını anlamaya çalışan arkadaşlarımıza da yardımcı olmuş oluruz. :)

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Ben afişe baktığımda ne demek istediklerini anlıyorum. Yalnız senin yorumuna baktığımda ise neden böyle bir yorum yaptığını anlayamadım. Neden kötü olmuş bunu bizlerle paylaşırsan bu afişlere bakarak afişin ne olduğunu ya da ne olmadığını anlamaya çalışan arkadaşlarımıza da yardımcı olmuş oluruz. :)

Benim anladığım şu Volkan abi :smile:

Dişlerdeki mikroorganizmaların ana besin kaynakları halindeki şekilleri dişlerin üzerine diş eti olarak uygulanmış.

Yani domuz eti, dana eti ve tavuk eti yediğimizde diş etlerimizde bunların bıraktığı artıkların yaratacağı mikrobik faaliyetlerden söz etmek istemişler.

Veeeee sanırım ki diş bakımı yahut diş fırçalamayla ilgili bir uyarı amacında afiş çalışması olmuş.

Sınavı geçtim mi şimdi ? :rofl:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Benim anladığım şu Volkan abi :smile:

Dişlerdeki mikroorganizmaların ana besin kaynakları halindeki şekilleri dişlerin üzerine diş eti olarak uygulanmış.

Yani domuz eti, dana eti ve tavuk eti yediğimizde diş etlerimizde bunların bıraktığı artıkların yaratacağı mikrobik faaliyetlerden söz etmek istemişler.

Veeeee sanırım ki diş bakımı yahut diş fırçalamayla ilgili bir uyarı amacında afiş çalışması olmuş.

Sınavı geçtim mi şimdi ? :rofl:

Evet. :)

Peki kötü olan yerini de belirtmek istermisin?

yasemin özbek

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bazen dişlerimi fırçalamayı unutuyorm yada gece yorgun oluyorm fırcalamıyorm ama bıdaham aslaaaaaaaaaaa.yasasın diş fırcası yasasın dış macunu bıdaha asla unutmuycam
UNUTUYORM YADA IHMAL EDIYORM DEDIYSEM AYDA YILDA BIR YANI YALNIS ANLILMASIN :D:D:D:D