Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Recorded Butterflies Çizimleri

Benzer konular

alone_in_the_dark

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gerçekten çokbaşarılı çizimler tamda deviantını geziyodum güzel çalışmalarının dewamını dilerim gerçekten çok hoşlar....

cagatay0

🏅Acemi Tasarımcı🏅
valla çok güzel başarılar

cagatay0

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bunları ne kalemiyle yaptın öğrenebilirmiyim inşallah

cagatay0

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ya bu çok saçma oldu sanırım. burası zaten karakalem bölümü .)

mc_mrt

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.gravideo.org
Benimde Bi Sorum Var Bunlar Bilgisayar Ortamındamı Çizdin Yoksa Grafik Tabletlemi ... Çok Oldum Ama Grafik Tablet Kulanıyorsan Bu Konu Hakkında Biraz Yardımcı Olabilirmisin... Ayrıca GERÇEKDEN ÇOK GÜZEL ÇALIŞMALAR
Hm Bide Okuduğun Okul Veya Kurs Varmı ?

Recorded Butterflies

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
gecesintisi.deviantart.com
hayır bunlar grafik tablet değil tam tersine digital art kısmında koyduklarım tabletle çizdim.. bunlar tamamen elde karakalem veya özel grafik kalemleriyle çizdiklerim kağıda. :) okulda okuyorum, kursa geçen sene gitmiştim kazanmak için.

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
gel sana bi teklif yapayım harcama bu çizimleri
bi pdf yada ne bililm bi flash dergi şeklinde hazırla
koy nete
bide kendine blog hazırla(blog yalnız site değil)
bence gayet iyisin

mc_mrt

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.gravideo.org
digital art'daki Çalışmalarında Bakılmaya Değerdir Bi Bakım. Grafik Tablet İle Çizim Yapmak Konusunda Bana Yardımcı Olabilirmisin ? Bende Kağıda Çiziyorum Hatta Bi Ara Dövme De Yapıyordum Fakat Brakmak Zorunda Kaldım . Kendime Yeni Bir Grafik Tablet Aldım Ve Tam Anlamıyla İstediğim Performansda Çalışamadım Daha ???

Recorded Butterflies

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
gecesintisi.deviantart.com
digital art'daki Çalışmalarında Bakılmaya Değerdir Bi Bakım. Grafik Tablet İle Çizim Yapmak Konusunda Bana Yardımcı Olabilirmisin ? Bende Kağıda Çiziyorum Hatta Bi Ara Dövme De Yapıyordum Fakat Brakmak Zorunda Kaldım . Kendime Yeni Bir Grafik Tablet Aldım Ve Tam Anlamıyla İstediğim Performansda Çalışamadım Daha ???

hmm bendeki tablette süper birşey değil... ilk çizemiyordum sanırım alıştım.. uğraşınca falan photoshop derside alınca okulda tabi bu sene.. sanırım ilerledim.. ilerde daha iyi bir tablet alacağım yada yakında. :hmm2:

mc_mrt

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.gravideo.org
Bende PS Kullamak Peksorundeğil. İllustrator'ü Kullanmak Var İşte Onunla Birlikte Grafik Tablet Nasıl Ve Hangi Tekniklerle Kullanılır Onu Biraz Öğrensem Gerisi Kesin Gelir . (Brz İdalimı Oldu :D) Şöyle Ufak Tefek Kullanma Tekniklerine İhtiyacım Var Açıkcası... Teşkkürler Ayrıca.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Grafik tablet konusunda cahit bey de zamanı var ise size yardımcı olabilir.

KifayetsiZ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kendine has bir tarzın var bunun oluşması için ne kadar zaman harcadığını tahmin edebiliyorum. (ben hala oluşturamadım bu arada) Eline sağlık, yenilerini de görmek isteriz.