Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Referans bir resimden yaptığım çalışma, beğeninize sunuyorum.

Atlanturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
Canım sıkılıyordu. Bir A4 kağıt aldım elime. Kalem aradım, bir tane kurşun kalem olmaz mı :)
Keçeli kalem ile çizdim. Çok da başarılı olmayabilir. Bakın bakalım:

Referans:
nazguljpg.jpg

Benim çizimim:
birki.jpg

Not: Tarama imkanım olamadı, ben de fotoğrafını çekebildim ancak.

Her bir değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

kimolduğundeğil

🌱Yeni Üye🌱
öylesine bir karalama için ciddi yorum yapmaya gerek yok ama şunu belirtebilirim kılıcı tutan ellerin duruşunu yanlış çizmişsin yinede eline sağlık

Atlanturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
öylesine bir karalama için ciddi yorum yapmaya gerek yok ama şunu belirtebilirim kılıcı tutan ellerin duruşunu yanlış çizmişsin yinede eline sağlık

he he sonradan fark ettim, alttaki eli çok aşağıda yapınca mecburen öyle kaldı, değiştiremedim de. Öylesine değiştirdim ben de :)

Ama siz yine de eksiklerimi söyleyin ki, bir dahaki çalışmada daha dikkat etmeye çalışayım.

Merwwe

🌱Yeni Üye🌱
bir karalama için,söylediğin gibi başlangıç için hiç de fena değil,üzerinde çalışılması gerekiyo,çizgilere ve gölgelendirmeye dikkat edersen çok daha iyi olur ama tabii ilk önce kabaca çizimler yapman en doğalı zamanla onları yerine oturttuktan sonra gölgelendirmede ilerlersin...

Atlanturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
bir karalama için,söylediğin gibi başlangıç için hiç de fena değil,üzerinde çalışılması gerekiyo,çizgilere ve gölgelendirmeye dikkat edersen çok daha iyi olur ama tabii ilk önce kabaca çizimler yapman en doğalı zamanla onları yerine oturttuktan sonra gölgelendirmede ilerlersin...

Teşekkür ederim :)