Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Rehabilite Merkezi Broşür Tasarımım

kediciyizbiz

🌱Yeni Üye🌱
Sivas Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilite Merkezinde Sorumlu Veteriner Hekim olarak çalışıyorum. Bir broşür ihtiyacımız oldu bi deneyeyim dedim. Pazartesi baskıdan çıkacak :)

İşte tasarımım :)
kapak.jpg

:iloveyou:

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Buradan çok garip görünüyor. İşin bir kısmı ters acaba şeklini algılayamadım mı? Broşür ürün, yer, vs gibi şeyler hakkında bilgi verir. Yalnızca resim kullanmışsın ayrıca resimleri orantılı küçültmeyerek eğip bükmüşsün yani olmamış.

Bende bir ara veterinerlik yapmayı düşünüyorum...

ZOOM X

🏅Acemi Tasarımcı🏅
wallahi basim dondu.. resimler ters.. logo ters.. seritler allak bullak.. ben bisi anlamadim bu calismadan..

kediciyizbiz

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar içerik eklenmiş şeklini koymadım buraya, sadece grafikleri koydum. Hem grafik sitesinde yazının ne işi var dimi :)
Birde biraz hayal gücü lütfen :))
Bu borşürü ortadan ikiye katlıyoz önce içeriden, sonrada tekrar içeriden birdaha 2 ye katlıyoz. O bol resimli kısım ön kapak, belediye logosu olan kısımda arka kapak oluyo. Ben biraz farklı bi brosür tasarımı yapayım dedim. baskıdan çıktı brosürlerde ve çevremle, iş ile alakalı kişiler ve belediye başkanının taktirini aldım :))
Yani her broşür dikey olacak diye bi şart yok. Yatayda olabilir. Dimi ama?
Bu arada eleştrileriniz için teşekkür ederim.
iyi çizimler ...

kediciyizbiz

🌱Yeni Üye🌱
Buradan çok garip görünüyor. İşin bir kısmı ters acaba şeklini algılayamadım mı? Broşür ürün, yer, vs gibi şeyler hakkında bilgi verir. Yalnızca resim kullanmışsın ayrıca resimleri orantılı küçültmeyerek eğip bükmüşsün yani olmamış.

Bende bir ara veterinerlik yapmayı düşünüyorum...

Sendemi Veteriner Hekimsin dostum? Valla sen algılıyamamışın sanırım tasarımı :)
Zaten 1 hafta düşündüm 3 gündede tam olarak bitirdim bu broshürü :) Eğik bükük olan bi foto yada logoda yokki nerede ben göremedim :) Keşke biraz büyütsen :D:rofl:

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Karelerin içindeki fotoğrafları orantılı küçültmemişsin, logo ise üstten basık duruyor, eğip bükmüşsün diye ona dedim.
Evet ben tasarımı algılayamadım ve böyle bir çalışma(!) yı algılamasam daha iyi olur.
Veteriner hekim grafikerliğe merak salmış ya bende bir grafiker olarak kısa dönem veteriner hekim olmayı düşünüyorum, heves işte... Bu arada flood yapmak yasak forum kurallarını okumalısın.

kediciyizbiz

🌱Yeni Üye🌱
Valla kardeşim. Amatör grafikerim :) Profesyonel olmasada iyi derecede Veteriner Hekim'im
Ben pc yi kurcalayarak öğrendim, siz hangi hayvanı kurcalamayı düşünüyosunuz :))
Bu arada eleştriler için teşekkürler. Ben farketmemişim. Ama baskıya giderken fotoların boyutları eşitlendi. Yani yine sizlerden uzman bi arkadaşın son manuplasyonları oldu. Bu arada flood ne? :S

aliimren

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.aliimren.com
kesinlikle olmamış. Keşke herkes mesleğini yapsa.
Yada biz bu hafta veterinerlere ait bir sitede yorumlar mı yapsak...

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Valla kardeşim. Amatör grafikerim :) Profesyonel olmasada iyi derecede Veteriner Hekim'im
Ben pc yi kurcalayarak öğrendim, siz hangi hayvanı kurcalamayı düşünüyosunuz :))
Bu arada eleştriler için teşekkürler. Ben farketmemişim. Ama baskıya giderken fotoların boyutları eşitlendi. Yani yine sizlerden uzman bi arkadaşın son manuplasyonları oldu. Bu arada flood ne? :S

Önemli değil bizde kurcalayacak bir hayvan buluruz amaç alakasız bir mesleği hobi yapmak değilmi?

Flood: Düzelt butonunu kullanmak yerine alt alta mesaj yazmak...

covenantt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.flickr.com
arkadaşlar içerik eklenmiş şeklini koymadım buraya, sadece grafikleri koydum. Hem grafik sitesinde yazının ne işi var dimi :)
Bu borşürü ortadan ikiye katlıyoz önce içeriden, sonrada tekrar içeriden birdaha 2 ye katlıyoz. O bol resimli kısım ön kapak, belediye logosu olan kısımda arka kapak oluyo. Ben biraz farklı bi brosür tasarımı yapayım dedim. baskıdan çıktı brosürlerde ve çevremle, iş ile alakalı kişiler ve belediye başkanının taktirini aldım :))
iyi çizimler ...

Denemen merak salman güzel bir davranış ama sadece davranış olarak :) başkanın onayı tabiki alabilirsin ama bu işin içinekilerden aldığında başarıyı yakalarsın zaten grafik sitesinde yazının ne işi var diyerek acemi olduğunu gösterdin typo bölümü var bi bak oraya istersen :) yazısız broşür olmaz diye düşünürüm halk için yapıyorsun bikere ayrıca olması için fotoğrafların yada görsellerin çok etkileyici ve anlamlı olması gerek ben onun veteriner kliniği olduğunu anlarım görsel yorumlama çözümle yaptığımız bir iş ya vatandaş bence baskıya gitmeden önce tekrar profesyonel birine göstermeliydin . Burda yorum yapan arkadaş sonuna kadar haklı malsef .
iyi günler :)

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
iyi çizimler ...

sana nasil cevap verecegimi sasirdim. olaya veterinerim diye girip, sonra bu isi yaptim baskiya gidecek diye fikir istiyosun.
1. grafiker degilsen bir grafik programina sahip degilsin
2. eğer sahipsen hobi olsun diye parasini verdin ve aldin
3. almadiysan muhtemelen korsan kullaniyosun ve bu bir suçtur
4. yada bu isi world yada PowerPoint te yaptin

evet grafik hayal gücü ister, ben senin yaptigin grafige yazilari koydum hayal gücümle sana okumami istemessin sanirim,
ben hayvanlari muayene edip onlarin rahatsizliklari ile ilgili bir takim isler yapsam bana kızarsin dimi. git kardesim sen grafikerligini yap dersin. sen veterinerligini eksik mi yopuyosun ki grafikerlige bu kadar zaman buluyorsun
sen simdi isi matbaaya götürürsün, orada garibanim bir grafikere verirler isi senin 72 dpi kullandigin, internetten indirdigin resimleri adam etmek için imani gevrer arkadasimin, world de vs yaptisyan ayri bir facia, sen oysaki 15 dakikada yapmissindir, bide grafikere burun kivirirsin, adam isi yapar sende sonra cikar bu isi ben yaptim dersin. sonrada burdan grafikte yazinin ne isi var ben bukadarini buraya koydum. gerisini siz hayal edin diyosun. diyorum sana ben hayalimde yazilari koydum.

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
merak ettiğim bunları hangi programda yaptığın zaten resim ve logolar bozulmuş bayağı çektirme yapmışsın renkler güzel değil gereksiz şekiller vermişsin bence olmamış o zaman grafikerler mesleğini bıraksın baksanıza artık müşterilerde kendi tasarımını yapıyorlar matbayada veriyolar eeeee bize ne kaldı herkes işini yapmalı bence

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
pc kurcalayarak grafikerlik öğreniyorsunuz,sonrada tasarım yapıyorsunuz öylemi?pcnin neresinden öğrendiniz grafikerliği sorabilirmiyim?hangi bölümünü kurcalayınca öğreniliyor?tasarım yapmak bu kadar kolay yani sizin için.zaten internetten indirdiğin iki resmi yanayana koyunca,wordartta yazıyı şekillendirince oluyor bu işler değilmi?bizde buradaki arkadaşlarla hayvan ansiklopedisini kurcalayıp,sonrada sizin yanınıza veterinerlik yapmaya gelelim.pcyi kurcalayınca grafikerlik,hayvan ansiklopedisini kurcalayınca veterinerlik,tıp ansiklopedisi kurcalayınca doktor vs... olunabilir o zaman değilmi?hayvan ansiklopedisini kurcalayıp hasta olan bir hayvancağızı tedavi edebiliriz yani.böyle bir durumla karşılassanız nasıl tepki verirdiniz?kendi mesleğinizde saygı görmek için,başkalarının mesleğine de biraz olsun saygı gösterin lütfen.sizin pcyi kurcalamanız kadar basit değil bu işler.noktasından virgülüne kadar dikkat ister.lütfen biraz saygılı olun,lütfen.

scarlett25

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Benzer şeyleri tekrar yazmak istemedim. dmrburhan ve elkor84 sonuna kadar katılıorum size.