Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Reka İskele Sistemleri Broşür Çalışması

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
Reka İskele Sistemleri için yapılan 2kırımlı Broşür
Referans yazıları güncellenecektir.Yorumlarınıza sunulur :angel:
ALTERNATİF 1
rekatmaltn.jpg

rekatmaltarka.jpg

ALTERNATİF 2
rekatmn.jpg

rekatmarka.jpg

Benzer konular

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
Alternatife hiç gerek yok bence :) 1.Gayet hoş ve güzel...
Sadece iç kısım, mavilerin çok azdaha koyu olması ile canlandırılabilir kanaatindeyim :)
Logo size ait değil umarım. Böyle bir tasarıma karşın, böyle bir logo olduğunu düşünmek bile istemiyorum :)

Son düzenleme:

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
yok efem logo bana ait değil :D olmamasından ötürü hiç rahatsızlık çekiyorum :)

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
Tahmin ettiğim gibi :) Tasarım ile logo çelişkili çünkü :)
Ama yine tebrik ediyorum çünkü tasarımınız ile logonun tasarım yönünden zayıflığını bile yok etmişsiniz :)
Başarılar diliyorum :clapping:

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
Tahmin ettiğim gibi :) Tasarım ile logo çelişkili çünkü :)
Ama yine tebrik ediyorum çünkü tasarımınız ile logonun tasarım yönünden zayıflığını bile yok etmişsiniz :)
Başarılar diliyorum :clapping:

:angel: teşekkür ederim çok nazksin onure oldum birden egom düşmüş galiba:D:D

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
gerçkten çok başarılı duruyor.. 1 göze daha hoş gözüküyor ama birin kapağındaki binayla 2 in kapağındaki binayı değiştirsen daha güzel olur gibi geldi bana.. ellerinize sağlık

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Canım güzel iş çıkarmışsın. Gözüme 1. tasarım sadelik açısından daha hoş geldi. Eline sağlık:kiss1:

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
gerçkten çok başarılı duruyor.. 1 göze daha hoş gözüküyor ama birin kapağındaki binayla 2 in kapağındaki binayı değiştirsen daha güzel olur gibi geldi bana.. ellerinize sağlık

denedim o zaman ikinci alternatifdeki bina bir büyük kalıyor iki havada kalıyor ve logoyu anlamsız bi yere koymak durumunda kalıyorum ilk alternatifteki resim kendi referanslarından biri ikincisi tamamen çizim belki ikinci alternatifi seçmezler bile çünkü ikinci tasarım daha çok inşaat yapyorlar gibi algılatıyor oysa b adamlar inşaatlara iskele sistemleri kuruyorlar sektör aynı ama iş farklı olduğundan onu akse etmek gerekiyor diye düşünüyorum o nedenle iki alternatif sundum

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑

Evet dilara güzel bir ayrıntıyı yakalamışsın :) Bencede daha hoş olacaktır...
Ben hala kesinlikle 1. diyorum :)

Yorumunu gördükten sonra, yorumumu geri alıyorum ozaman majestic :)

Peki o inşaat iskelesinide mavi tonlarında uygulasan ?Yada o renk bir fotoğraf bulsan...

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Dogru aslında ama ne bilim.. renk olarak daha çok yakıştırmıştım :) 2. alternatifte çok aynı renkler oldugu için bogulur ama 1 de o olursa arkadaki açık renkte daha hoş durur diye düşündüm ilk bakışta.. ama sizde haklısınız..

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
Dogru aslında ama ne bilim.. renk olarak daha çok yakıştırmıştım :) 2. alternatifte çok aynı renkler oldugu için bogulur ama 1 de o olursa arkadaki açık renkte daha hoş durur diye düşündüm ilk bakışta.. ama sizde haklısınız..

burda biras estetikten ziyade firmanın yaptığı işide anlatma adına böyle birşey düşündüm ama şahsen benim beğendim tasarımsa 2. alternatif daha çok hoşuma gitti :D en çokda ona özendim hehe

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Elinize sağlık; 1.çalışma sade ve amacına uygun olmuş.
Ön kapaktaki bina fotoğrafını değiştirmenizi ve göze daha çok hitap eden daha dikkat çekici bir görsel kullanmanızı öneririm.

2.çalışmada renkler ve görsel çalışmayı boğmuş ve ön kapak çok göz yorucu olmuş.
Fakat iç sayfası gayet hoş ve şık olmuş...tebrikler.

Emeğinize sağlık.

İyi çalışmalar...

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
Elinize sağlık; 1.çalışma sade ve amacına uygun olmuş.
Ön kapaktaki bina fotoğrafını değiştirmenizi ve göze daha çok hitap eden daha dikkat çekici bir görsel kullanmanızı öneririm.
QUOTE]

bu düşüncenize bende katılıyorum ama temin edilenlerin içindeki en iyisi buydu malesef keşke daha iyi bir görsel olsaydı diyorum bende yorum için teşekkürler

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
Nasıl yani beğenmemişler mi ?

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
Sor tabi. Cevap var mı peki ?

İlginç ya bu müşteriler ne açıdan bakarlar hiç anlamış değilim ... Mükemmel olanı beğenmezler zaten, basit yapacaksın ondan anlarlar...

Örneğin bende bir logo tasarlıyorum.Alternatifleri vsleri oluyor benim beğendiğim iyi olanı değil en beğenmediğimi seçerler illaki...

Üzülme canım fikir değiştirirler belki :)

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Son düzenleme: