Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Reklam ajansı için logo çalışmam

serdan

🌱Yeni Üye🌱
merhaba bir reklam firması için logo çalışması yaptım yorumlarınızı bekliyorum =)
calismaph5.jpg

graphic1srk2.jpg

BUDA DEĞİŞİK Bİ ÇALIŞMAM

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
1. çalışmayı ele alırsak daha oturaklı bir logonun firma tarafından da tercih edileceği düşüncesindeyim. 2. çalışma için ise emin değilim.Bir logodan çok (aslında tam olarak logo değil, ambleminde özelliklerini barındırıyor) tekstil ürünlerindeki etiketleri anımsattı bana. Bu doğru bir şey mi yanlış bir şeymi emin değilim.

grafikher

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ikisininde ortak noktası karışık ve karmaşık olması . bence bu iyi birşey değil , reklam firması kalitesini yansıtan birşeyler yapılsa daha iyi olur .

evrenk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
1. logo haber ajansını çagrıştırıyor. kulaklı mikrofona benzer bir şekil var. reklam ajansı için uyumlu bir çizim degil.
2. logo mu yoksa logotaypmı yoksa bir kartvizit çalışmasımı ne oldugu belli değil. giyim firmalarının marka etiketine benziyor.

farklı logo tarzları vardır, tek karekterden oluşan, çok karekterden oluşan, kombinasyon tipi lolar, numaralardan oluşan loglar... vs çeşit çeşit logo gurubu vardır. her logo kurum veya kuruluşların yapmış oldugu iş ile alakalı şekillerle bir taslagın çıkması veya sadece kurum veya kuruluşların ismini soyut şekillerle bir arada sınıfandırılması firmaların birbirinden ayırt etmesini sağlayan işaretlerdir...

ben bu logoyu yapmaya başlamadan önce "force" kelimesinin ne anlama geldigini ve reklam firmasının faaliyetlerine göre bir şekil çıkarırdım.

iyi çalışmalar...

DareDeviLL

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bence daha Acıklamalı Olabilir Emek Cekmissin o ayri ama cok karisik duruyor

Mirga

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
reklam firmasını daha sade ve dah modern logolar temsil etmeli diye düşünüyorum...

filizzz

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok karmaşık olmuş 2 . çalışma logodan çok arkadaşlarında dediği gibi etiketi andırıyo ama emek vermişin cidden emeğine sağlık

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
1yi es geçiyorım ve
2.si için evrenk'e katılıyorum tekstil firması etiketi gibi olmuş ve çok karışık duruyor okunaklı değil birde 'reklam'ı o şekilde ayırman hoş olmamış bence

yeni çalışmalar yapmanı öneririm

kolay gelsin

Sait SANCAK

🌟Usta Tasarımcı🌟
ellerine sağlık biraz karışık olmuş bunlar bence biraz daha farklı çalışabilirsin...

fatihhim

🌱Yeni Üye🌱
ben ce logodan cok bannere benzemiş cok karmaşık yazı yogunlugu var ve ene önemli eksik çalışmanı bir çalışma yapmış olmak için yapmışsın gi sanki artık işten sıkılırsın cok yararda ölesine bir şey yaprsın ya öle bir şey ol muş ben ce bir logo yalın anlaşılır firmanın yapısını taşıyan bir okadarda vektörel hiyerarşiye sahip olmalı umudunu kırmak gibi olmamıştır.

Guwencin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bir reklam ajansı için çok karmaşa barandırıyor. ilk bakışta bazı müşteriler için antipatik gelebilir.. daha sade ve akılda kalıcı bişi olabilir... illaki harf olmasıda gerekmez bence yinede emeğine sağlık...

tbayrak

🌱Yeni Üye🌱
ben iik etapta etiket gibi birşey sandım, ben c eilk izlenim çok önemli. çalışmalar güzel ama galiba amaca yönelik değil

medo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eline sağlık güzel çalışmalar fakat
ikinci logo biraz pantalon etiketi gibi olmuş

qicik

🌱Yeni Üye🌱
logolar çöp başka bişey değil logo öyle 2 saatte çıkmaz ya.bu kafa matbaacı kafası yap ordan iki font la yazı olsun logo.

az emek ver kardeşim emek olmadan bu işler olmaz.birde her önüne gelen logo için ugrasmasın başka işlere yetenegi daha fazlaysa orda geliştirsin kendini illede logo çizecem diye kasmasın kimse kendini.

grafik_Jİİ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence bunları bi tenara bırak yeni bişeyler çalışmalısın bi ajansın loğo su bölme olusa yaptığı işler düşündürür...

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
alttaki logo aynı pantolon etiketine benzemiş :D