Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Reklam Ajansı Logosu ( ilkem ajans )

sedat695

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar Reklam Ajansı İçin Yaptığım Logo Çalışması
Fikirlerinizi Bekliyorum Benim İçime Sindi Doğrusu
Siz Ne diyorsunuz ?

logowg0.jpg

duygucetin

🌱Yeni Üye🌱
bence güzel olmus ama daha cok calısman lazım özellikle bu calısma tabelada süper durur bunuda belirteyim dikkat cekici bir logo ellerine saglık

mery

🌱Yeni Üye🌱
bence güzel olmuş elerine sağlık

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
güzel ya sade yani bişe bulamadım eleştirmeye

sedat695

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence güzel olmus ama daha cok calısman lazım özellikle bu calısma tabelada süper durur bunuda belirteyim dikkat cekici bir logo ellerine saglık

üstat ben bu ile 5 yıldır uğraşıyorum eleştiri yaparken
dikkat edelim lütfen kişiselleştirmeyelim:peace1:

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆

hem çok güzel olmuş diyorsun hemde daha çok çalışmalısın diyorsun
bence bir çelişki var yorumunda....

ilk bakışta güzel görünüyor ama üzerinde biraz daha çalışmalısın gibi bir yorum olabilir aslında

mesela baştaki 'i' küçük harfmi yoksa büyük harfmi önce onu netleştir ve 'ajans' yazısındaki gölgeyi kaldır sağ tarafta kullan birde öyle dene

iyi çalışmalar kolay gelsin

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
bencede i harfi ile birazdaha oynarsan daha güzel olur çünkü alttaki kutucukla bağlantılı gibi görünüyor ilk başta ozamanda L harfini andırıyor gibi geldi bana belki i harfinin altına bi kuyruk çekersen İ harfini net belirlemiş olursun gibime geliyo

berkancetin

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.berkancetin.com

1. Bayanlarla nasıl konuşulacağını öğren ;)

2. Bende bu sektörde 7 yıldır varım ve önemli olan sene değil KAFA'dır.
Logo olmamış bir ajansa yakışmıyor çünkü o sağ alt köşede ki fırfır gibi şeylere anlam veremedim YAYIN EVİ'ni anımsatıyor. AJANS yazısının altında ki gölge zaten hiç oturmamış biraz modenleşelim çünkü 90'dan kalma şeyler bunlar.
Bir Ajansın kendi logosu iyi olması lazım ki müşteri kazanabilsin ;)
Type'la işi bitirmeye çalışmışsın ama bir amblem olsa en iyisi.

Ömer DEMİRBAŞ

🏆Pro Tasarımcı🏆
1, si kişisel münakaşalara girmeyelim

2, sedat yorum yapalım diye logo eklemişsin duygu arkadaşımız güzel olmuş demiş ama beraberin de de belki senin açından daha güzel birşey çıkartabilmen için daha çok çalışmalısn demiş. bunda kendie art niyet çıkarmamana gerek yok. 5 yıldır bu işi yapsan da dahil.

3, sü Logo ya gelince benim de şahsi görüşüm alternatif görseller çıkarmanı tavsiye ederim..

ZaMaRKoS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
amcacım ne zamandır reklam işleri ile uğraşıyorsun? Ne yapıyorsun açıkçası... Fatura falan basıyorsan bu logo seni idare eder eh işte yaş biraz genç olsa daha güsel bisilerde katabilirsin Güzel bisi çıkartabilirsin diyeyim... Neyse Bunu yazmak istemezdim ama.. Görüs bu naparsın.. Bisi yapıyorsan önce elestirilmeyi öğreneceksin ne zamandır bu isle uğraştığın kimseyi ilgilendirmez madem eleştirilmek istiyordun koydun buraya Tabelanı :D Duyguda eleştirmiş... BENDE şimdi eleştiriyorum işte

LupusNimbus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Üstadım, logolarını takip ediyorum. Birçoğunu da beğendim. Bu homojen, net, okunur ve logo gibi logo... Ancak naçizane eleştirim şu olacak. Reklam ajanslarının yöneldiği çizgisel sektörler vardır. Kimi teknik fotoğrafların üstadı, kimi moda imaj, kimi diğer sektörler. Yansıttığın sektör sadece basılı medya gibi geliyor.

bykod

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhabalar yaptigin diger bi kac calismayida inceledim bana gore tek bi cizgin var yada hep ayni tarzda gidiyorsun .. bu yaptigin calisma bence bi ajans icin hic olmamis bence bi ajans icin cok basit vede sade kaliyor bana gore bi ajansin logosu diger logolara gore daha canli daha dikkat cekici ve goze batmaliki diger islerden siyrilsin vede on plana ciksin bence farkli alternatifler vede farkli tarzlarda calismani tavsiye ediyorum kolay gelsin

sedhat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben de diğer arkadaşlarıma katılıyorum bir reklam ajansının logosu daha canlı renklerle olmalı ayrıca daha çok diikat çekmeli.ayrıca bir kaç kez rastladım sizi eleştirenlere sert cevap veriyorsunuz.Bence eleştiriye açık olmalıyız.bu benim nacizane görüşüm başarılar adaşım.

twinblade

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hoş olmuş... arkadaşlar eleştiri yapanlar biraz örnek versinler.. hepimiz kendimizi geliştirmeliyiz. ben eleştirileri sürekli takip ederek kendimi yönlendirmeye çalışıyorum... Saygılar...
Sedat kardeş bence eleştirilere olumlu bak... biraz daha ugraşmak lazım demekki. yolun açık olsun kardeşim.

Son düzenleme:

mfb

🌱Yeni Üye🌱

Ne farkede bende 20 yıldır yapıyorum ama bu tabela çalışmasında veya açık hava reklamcılıgında guzel sonuç alabileceğini ima etmek yapıcı eleştiri demektir
aslında çalışma fena değil ama alt tarafı daha şık durmuş

sedat695

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hoş olmuş... arkadaşlar eleştiri yapanlar biraz örnek versinler.. hepimiz kendimizi geliştirmeliyiz. ben eleştirileri sürekli takip ederek kendimi yönlendirmeye çalışıyorum... Saygılar...
Sedat kardeş bence eleştirilere olumlu bak... biraz daha ugraşmak lazım demekki. yolun açık olsun kardeşim.

teşekkürler

nosce

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Benim eleştirim de olumsuz olucak ama; logoda genel olarak bi reklam ajansının çizgisi yok arkadaşım, ama geliştirilebilinir. Yanlış anlama etrafımızda senelerdir bu işi yapan insanlar var ama çoğu hala yerinde sekiyor.

Saygılarımla.

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
bu çalışma bana daha çok bir reklam ajansı yerine gezete logosunu andırıyor. kolay gelsin

maviKelebek

🌱Yeni Üye🌱
1. Bayanlarla nasıl konuşulacağını öğren ;)

2. Bende bu sektörde 7 yıldır varım ve önemli olan sene değil KAFA'dır.
Logo olmamış bir ajansa yakışmıyor çünkü o sağ alt köşede ki fırfır gibi şeylere anlam veremedim YAYIN EVİ'ni anımsatıyor. AJANS yazısının altında ki gölge zaten hiç oturmamış biraz modenleşelim çünkü 90'dan kalma şeyler bunlar.
Bir Ajansın kendi logosu iyi olması lazım ki müşteri kazanabilsin ;)
Type'la işi bitirmeye çalışmışsın ama bir amblem olsa en iyisi.

tek kelimeyle katılıyorum..