Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

REKLAM ÇALIŞMASI (Sade Tasarım )

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
Elimdeki malzemelerden çıkarabildiğim bu :)
Öneri ve yorumlar...

gorunumkayaogluzh4.jpg

:iloveyou:

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Sade ve güzel olmuş fakat resimleri biraz daha büyük kullanabilirdin eline sağlık

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
ben biliyorum bu firmayı.Biraz anlaşılması güç bi firma ama güzel olmuş.
emeğine sağlık

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
sade bir çalışma olmuş teoman.ama keşke arkadaşın da dediği gibi görselleri biraz daha büyük kullansaydın.fazla boş kalmış.bir de daha şık bir font kullanabilirdin.yine de hoş görünüyor.eline sağlık.

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Logoyu o kadar büyütmemeliydin,
aşağıda adreslerin üzerine gelmeliydi ve ufak olmalıydı bence...
Gözüm o kocaman 'k' den başka birşey görmüyor :(
Sloganında aslında ne yapman gerektiği yatılı, 'detay'.
Resimlerin belli bölümlerini büyültüp detay girebilirdin ama resimlerim ufak diyorsun...
Sloganını resimlerin sağ ve sol bitişlerine bloklayabilirsin, daha toplu durur.
Ellerine sağlık.

grafibo

🌟Usta Tasarımcı🌟
eline sağlık arkadaşım güzel olmuş, başarılar..

UnKnOwNReaL

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sade ve guzel bı calısma olmus her zamankı gıbı musterı ıstemıstır kırmızı rengı :)

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
teşekkürler arkadaşlar...
yazdıklarımı göremeyenler için tekrar yineliyorum yapmış olduğum çalışmanın shaibi firmanın ne bir sloganı ne görseli war elimde olan yada olmayanlarla çıkardım bunu bendde isterdim dev görselli bişey :)

önerilinizi göz önüne alıyorum her zmn saolun..!

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
eline sağlık çok güsel duruyor ama sitenin linki pek okunmuyor:)

zengibar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar benden size tavsiye İşini yapacağınız firma ile aynı işi yapan büyük firmaların ne yaptığını inceleyin

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Benim fikrim, amacına ve hedef kitlesine uygun tasarım vardır. Önemli olan tasarımın doğru grafik anlatıma sahip olması, etkileci, akılda kalıcı olması ve hedefe ulaşmasıdır. Pazarlamacılar tasarımı, satış için, yeterli buluyorsa buda bir ölçüttür. Grafik, en az nokta ile anlatabilmektir zaten...Sade kelimesini kulanılma amacı nedir bilemiyorum. Photosop efeklerinin amaçsız yere bol bol kulanıldığı günümüzde iyi birşeyler yaptiğimizi düşünüyor olabilir miyiz?
Tasarım yapıyorsak eğer, konuya fikir üretmek ve fikrimizin malzelerini yaratmakla başlıyalım. Yoksa elimizde var olan malzemeleri yoğurup durmak kısa süreli sorunlara çözüm olur.
Ben çalişmada, kocaman bir "K" hoş güzel bir zemin, aşağıda anlamı olmayan bir leke, müşterinin ne iş yaptiğini bir bakışta anlatmayan üç tane görsel görüyorum. Bir solagan var. Bu solagan tasarımla nerde buluşuyor?

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
Ben çalişmada, kocaman bir "K" hoş güzel bir zemin, aşağıda anlamı olmayan bir leke, müşterinin ne iş yaptiğini bir bakışta anlatmayan üç tane görsel görüyorum. Bir solagan var. Bu solagan tasarımla nerde buluşuyor?

taksim meydanda buluşuo olmaları lazım...
müşteriye bağlılıktan bahsediyorum bi konuyu inceleyin ondan sonra yorum yapın..
aşağıdaki leke de şirketin alın lekesi allahm ya... :)

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆
kocaman "K" harfini daha küçük tutabilirdin, zemin rengi hoş olmuş.. resimleri de eğer internetten bulduysan; keşke onların yerine biraz daha araştırma yapıp daha iyi görüntüler bulabilseydin.. alttaki leke de alın terini ne kadar yansıtıyor bilemiyorum.. sonuçta, adamın müşterisi eline o kataloğu aldığında o şeklin elın terini temsil ettiğini anlaması güç.. belki de hiç koymamalıydın, ya da alınterini andırması açısından şeklin etrafına su damlaları gibi birşeyler de yerleştirebilirdin.. yine de hoş bir çalışma..

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
Nükhet senden ricam çalışmalarıma yorum yapmaya ya ok..

Allah'ım yaa : (Günümüz de Kelime Anlamı) İsyan, Pes etme, Kabullenme, Dayanamama, Yenik düşme, Güreşe Doyma, Allahdan yardım dileme :) ;)

Saol tollyver, resimler firmanın kendi web sitesinden alıntı..
Normalde müşteri bana uygun çözünürlükte görseller yeteri kadar yazı ve logo qibi gerekli şeyleri sunar bende qüzel bi çalışma çıkarırım fakat burda müşteri logoyu bile vermedi siteden pritn yapıp freehandde çizdim... Bu arada alın teri nerden çıktı onuda anlamadım :) Link vermek yasak olduğundan Blur uyguladım oraya...

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yorumlar gayet yerinde olmuş. Eleştirileri dikkate almak yerine sizde bir eleştiriyle karşılık veriyorsunuz ve konu amacından çıkmış oluyor. Bir de biz site ahalisi olarak Türkçe'mize dikkat ediyoruz.