Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Reklam sektöründe stajyer olarak başlayacağım ve devamlı kalabileceğim iş arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ç@ğl@

🌱Yeni Üye🌱
İstanbul Aydın Üniversitesi Anadolu Bil M.Y.O Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü 2009 mezunuyum.
Şuan ise Beyoğlu Refia Övüç Kız Teknik Öğretim Olgunlaşma Enstitüsü'nde Grafik Tasarımı bölümünde eğitim görmekteyim.
Bu sene 2.sınıfa geçtim ve eğitim öğretim yılı süresince(20.09.2010-31.05.2011) haftanın 3 iş günü süresince staj yapacağız. Freehand ve photoshop eğitimini aldık. Bir reklam ajansında staj yapmak ve okuldan sonra da devam etmek istiyorum. CV mi ve çalışmalarımı gönderebilirim.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

alkalemyazeline

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba,

Tam olarak beklentilerini dile getirebilirsen yardımcı olmak isterim, benimde ücret talep etmeyecek AŞK ile bu mesleği icra edecek ve kesinlikle öğrenmek isteyen bir asistana daha ihtiyacım mevcut. Karşılıklı taleplerimizi karşılayabiliyorsak yardımcı olmak isterim…

Saygılarımla

grafik@timon.com.tr

vectortr

🌱Yeni Üye🌱
Çağla merhaba

Biz de yeni kurulan ajansımıza tecrube aramadan saatlerinize uygun sekilde ayarlanabilir calisma saatleri ile yetistirilmek uzere ve ayni zamanda yapilan projelerden pay almak sansi ile stajyer grafikerler ariyoruz eger ilan guncelse CV inizi tsayliman@medyamedia.com a iletirseniz sevinirim iyi calismalar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...