Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Reklamda Tek Kişilik Dev Kadro İle Butik Hizmet!!! - Türkiye Geneli

fareliadam

🌟Usta Tasarımcı🌟
Reklamda Tek Kişilik Dev Kadro İle Butik Hizmet!!!

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: ps,ai,id,ae,pr,au,fl,dw,c4d,rflow,corel, daha sayayım mı?
maksat ukelalık değil. işimi görecek her programı işimi görecek kadar kullanabileceğimi belirtmek istedim.
programlar araçtır ve önemli olan üretimdir.

İş deneyimi ve içeriği: yaklaşık 6-7 senedir tasarım ve reklam işleriyle uğraşıyorum.
çeşitli ajanslarda 2-3 yıl çalıştım.
ajans, dergi, gazete, produksiyon, matbaa, dijital baskı, promosyon atölyeleri, tabelacı, vs.. ortamlarında bulundum.
her türlü baskılı ve dijital reklam işini yapabilirim.
şimdi tek tabancayım ve freelancerdan daha farklı şekilde butik hizmet çalışıyorum...

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: mail bırakın veya mail atın portfolyo sunayım.

İşle ilgili açıklama: Yeni bir firma mı açtınız? Bir kitabınız mı var? Bir mekan mı açacaksınız? Bir organizasyon mu tanıtacaksınız? Bir serginizmi var? Bir açılış mı var? yoksa herhangi bir reklam işi mi yaptırmak istiyorsunuz? Bir ürününüz var ve adını dahi koyamadınız,"Ben bunu nasıl tanıtacağım?" mı diyorsunuz?
O zaman reklam işinin tam A noktasındasınız demektir. Size bir mail kadar yakınım.
Mail atın, iletişime geçelim, yanınıza geleyim, istişare edelim, önce reklamınızın ismini koyalım, sonra size reklam için ne kerekiyorsa (logo, slogan, krumsal kimlik,marka tescili, webve banerlar, tabela, ambalaj, cam giydirme, bina giydirme, araç giydirme, fotoraf çekimi, katalog, afiş, broşür, durak reklamı, masaüstü yayıncılık,
*yazılı basında sayfa reklamı,
*işitsel basında radyo reklamı,
*görsel basında reklam filmi, bantreklam vs.,
medya planlama, kurumsal tanıtım filmi, kalem, kupa, anahtarlık, ajanda, önlük, mendil vs. gibi promosyon ürünler, önlük, yaka kartı vs. kurumsal personel ürünleri, stand, branda, rollup vs.) yapalım. Ve sizi bir zamanlar soru işaretiyle kaldığınız A noktasından alayım Z noktasına taşıyayım. Anlatmak istediğim bu işlerin bütün aşamalarını (tasarım, baskı, atölye, çekim, kesim, nakliye, aldı-verdi) ben takip edeyim.
-Ben sadece bu işlerin bir veya birkaçını yaptırmak istiyorum derseniz yine farketmez-
Daha ne istiyorsunuz ki! Siz sadece fatura ödeyeceksiniz ben bütün reklam işlerinizi ayağınıza getireceğim.
BUNUN ADINA TEK KİŞİLİK DEV KADRO İLE BUTİK REKLAM HİZMETİ DENİR...
"İŞİ EHLİNE BIRAKIN, ARKANIZA YASLANIN"

E-posta: ehlidizayn@gmail.com