Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Resim kursu

usamedonmez

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle konuyu doğru yere açıp açmadığım konusunda bir şüphem var umarım doğru yere açmışımdır :rofl:

Çengelköyde okuyorum(lise 1).Grafiker olmak istiyorum;tabi sadece istemekle olmuyor bu iş.işin ucundayetenek sınavı var kolay deil.
Sadede gelelim bir resim kursuna gitmek istiyorum bunun için önerebileceğiniz bir resim kursu varmı(üsküdar ve çengelköy de).İsmek işimi görürmü 4 yıl gitsem.

Benzer konular

usamedonmez

🌱Yeni Üye🌱
2 gündür cevap gelmedi İSMEK İŞİMİ GÖRÜR mü bari ona cevap verin:S

loss loneliness

🌱Yeni Üye🌱
bende graf,ler olmak istiyorum ve son sınıftayım okulun resim kursuna gideceğim , bizim resim hocası orayı tavsiye etmedi, ben gittim konuşmak için bi baktım yaşlı yaşlı sosyete karıları, onların ne işi olur yetenek sınavıyla , Sana tavsiyem çevrenden araştır iyi ve ÖZellik yetenek sınavına hazırlayan bir Resim kursuna git , Eğer zenginsen sana en büyük tavsiye Güzel Sanatlara HAzırlık kursları var Taksim , KAdıköy böyle meşur yerlerde çalışma saatine göre para alıyorlar tabi onlar tam Anlamıyla hazırlıyorlarmış ben Bİ Güzel sanatlara HAzırlık Kursunun hocasıyla konuştum HAfta 3 gün gelirsen 350 4 gün gelisen 450 Ytl Dedi Ayda Paran varsa Gİt derim Yoksa okulDa Resim hocalarının peşini Bırakma Ve sürekli çiz

Googleye Güzel sanatlara hazırlık Kursu yaz bin tane yer ve adresleri çıkıyor işine yarar belki ;)

b*t*l

🌱Yeni Üye🌱
ismek pek bi işe yaramıyor ben gidecektim ama yetenek sınavına oranın öğrettiği şeylerle giremezsiniz orada desen dersi(temel sanat eğitimi) çizgi.nokta,leke gibi şeyler öğretiyolar