Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Resimdeki gibi yazılar nasıl yazabilirim...

thuran

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar Aşağıdaki çalışmadaki gibi canlı yazılar naıl yazabilirm... Bunun için kolay bir program mı var yoksa photoshopla mı yapılmış.. Ben photoshopta textte tıklayıp basit yazı yazabiliyorum... Bu çalışmadaki gibi yazıları nasıl yazabilirm veya psd örneği falan nasıl bulabilirm... yardımcı olursanız çok sevinirim.. Teşekkür eder saygılar sunarım...

yaz%2525C4%2525B1lar%252520yazmak%252520istiyorum.jpg

thuran

🏅Acemi Tasarımcı🏅
neden kimse cevap yazmadı meraek ettim şimdi?

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Cevap verecek bir şey olmadığı için olabilir. Verilen örnekteki yazıların hiç bir özelliği yok. Yazılar bold karakter kullanılarak yazılmış siyah ve kırmızı yazılara kontür atılmış hepsi bu. Aynı arkaplan üzerine aynı karkterle aynı yazıları yazın Corel'de kontür atarak Photoshop'ta Stroke seçeneğiyle kenarlarına beyaz kontür atın aynı görüntüyü elde edersiniz ...

thuran

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Cevap verecek bir şey olmadığı için olabilir. Verilen örnekteki yazıların hiç bir özelliği yok. Yazılar bold karakter kullanılarak yazılmış siyah ve kırmızı yazılara kontür atılmış hepsi bu. Aynı arkaplan üzerine aynı karkterle aynı yazıları yazın Corel'de kontür atarak Photoshop'ta Stroke seçeneğiyle kenarlarına beyaz kontür atın aynı görüntüyü elde edersiniz ...

teşekkür ederim kardeşim bilmiyorum ne yapayım sordum sadece.. photoshopla yazı yazıyorum ama böyle kenarları renkli içi başka renkli canlı yazılar yazamıyordum sorun buydu.. tşkler....