Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Resme Gradident nasıl verilir

makromatbaa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar Illustrator kullanmaya yeni başladım bana resme nasıl Gradident verildiğini söylermisiniz şuan müşterinin işini yapıyom acil lütfen

Benzer konular

ADAMINbiri

🌟Usta Tasarımcı🌟
Window menüsünden Gradient ti aç... Karşına gelen paletin sağ üstündeki ok işaretine tıkla Show Options de... gerisini anlayacaksın zaten...

makromatbaa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Gradident derken arkadaşlar bir resmim var onun sağ feya sol tarafına geçiş vermek istiyorum corellde varda Illustratorde nasıl yok anlamadım arkadaşlar umarımne demek istediğimi anlamıştırsın.

makromatbaa

🏅Acemi Tasarımcı🏅

feylosoft

🏆Pro Tasarımcı🏆
kardeşim sağol yardımın için ama pratik değil. benim anlamadığım ıllustrator gibi bir grafig prg. nasıl koymazlar bu ben corelde yapacam ama yine de ıllustrator öğrenmeye devam tabii emeğine sağlık kardeş

Zannımca bunun nedeni çalışma üzerinde ileri derecede kontrol sağlamak. Sadece geçişli bi tarafı none olan çalışma olarak algılamayın bunu. Tranparency kartında bu iş ile uygulanabilecek o kadar menü var ki bu işi tek düğmeyle yapabildiğimiz anda bu özellikleri sonradan extra olarak ekleyebiliriz ancak.

Örneğin bu özellik indesignda var illustratorda olmama nedeni ise daha gelişmiş özelleşmiş çalışmalar için bu benim düşüncem.