Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Resmin Üzerine Dikkat çekicek şekilde Şirketin İsmini Yerleştirmek

jale

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar öncelikle Merhaba. Eğer yardım ederseniz Şimdiden çok sağolun.
Bir resim var elimde Takvim çalışması için . Bu resmin üzerine Şirketin adını dikkat çekici vurgulayıcı bir şekilde yerleştirmem gerekiyor. Burayı yeni buldum ve üye oldum. Nasıl yapabilirim bana yardımcı olabilirmisiniz.
Birde tuhaf olucak belki ama ben buraya elimdeki resmi nasıl eklicem . ????

Benzer konular

jale

🌱Yeni Üye🌱
resiimum1.jpg

TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞIM.sayende bunu da öğrenmiş oldum. mersi

sadece bir fikir vermenizi istedim arkadaşlar .... Logo ve şirket isminin resmin üzerine, resmi çok fazla kamufle etmeden yerleştirmem isteniyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Qesta

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Belki çalışmanızı bitirmişinizdir, ama bende merak ettim bir deneme yaptım boşa gitmesin..
Trans olarak logo kabul edilirse bu şekil bence olabilir.
p.shopta logo transparan olarak temizlendi layere alınarak f.tran.ile yerleştirildi.Temizlik tam yapmadım..Olursa dosyayı eklerim.
Kolay gelsin.

firkete

🏆Pro Tasarımcı🏆
önce örnek resimde ki resmin altı ile tazının üstü arasoındaki boşul çok fazla. oı boşuğu doldurmak için abmlemi epey bi büyütebilirsin. ancak şöyle bir şansında var.
resmin alt kısmın bir çizgi olrak kabul edersen amblemin yarısını bu çizgiye ortala. amblemin yarısı resimde yarısı da beyaz da kalacak. amblemin resimde kalan yerlerini beyaz konturla veya fetaher ile doldurursan daha iyi olur gibime geliyor.

jale

🌱Yeni Üye🌱
412, desingermusti,Qesta,Firkete hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar.

Ben corel draw 5 sürümden corel 11 sürümüne kadar kullandım. Fakat matbaada afiş, broşür yada daha farklı işler tasarlama konusunda çokta deneyimli olduğum söylenemez.Bizim işler öncelikli olarak resmi evrak, davetiye,kartvizit,2 renkli çalışmalar tabiiki broşür afiş çalışması da yapıyorum ama yoğunluk diğerlerinde. İşte bu yüzden bende kendimi bu konuda yeterli görmediğim için geliştirmek istiyorum. Yardım ettiğiniz için teşekkür ederim.

evrenk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
resiimum1copyig4.jpg

bu şekildede deniyebilirsin...

*çılgın grafiker*

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.huseyinozluk.com
__evrenk __ yaptığın çalışma harika olmus bence... umarım arkadasımız görmüştür... ellerine sağlık... ama sanki logoyu koyduğun diğer tarafı kısaltsan daha ön planda olurdu ev ve kurumun adı ön planda olurdu yapacak arkadaşımızın dikkatine....

jale

🌱Yeni Üye🌱
evet gerçekten bu çalışmada çok güzel olmuş.Yanlız özür dileyerek birşey sormak istiyorum Logonun altındaki transparan zemin ağaçların arkasından başlıyor Bunu nasıl yaptığınızı anlatabilirmisiniz. Evrenk teşşekür ederim

*çılgın grafiker*

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.huseyinozluk.com
sanırım photoshop'ta dekupe butonuyla ayrı bir layerda ağaçların seklince çizmiş renk ve geçiş vermiş... istersen özel bi msj at...

jale

🌱Yeni Üye🌱
Be corelde freehand tool la ağacın etrafından çizdim fakat resme bakıldığında farkediliyor. İçime sinmedi.Sanırım başka bir yolu var.Çokmu rahatsız ettim bilmiyorum ama