Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

restorant ve kredi kartı

mg87

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.minikayaklar.com
61367135.jpg

37470959.jpg

94006031.jpg

Bu ödevleri yeni yaptım, aslında 10 taneydi ama en beğendiklerim bunlardı ve çok olmasın diye ilk 3'ünü koymayı tercih ettim.

Benzer konular

spyhell

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.weblordu.com
Sen Sadece Bir Kaç Resmi Birleştirmişsin Bunda Yorum Yapacak Bişey Göremedim Açıkçası
Sana Tavsiyem Forumda Bununla İlgili Biraz Araştırma Yapman Senin Gelişiminde Yararlı Olacaktır

neva

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hevsini kırmak istemem ama dekube başarısız özellikle ilk resimdeki bebegin başı ayrıca objelerle fazla oynamışsın bulutların şeklini cok bozmuşsun kötü görünüyor ikinci çalışmada masaları o şekilde kullanman anlamsız geldi sitede calışmalara bak istersen daha başarılı işler cıkaracaksın emegine saglık iyi çalışmalar

mg87

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.minikayaklar.com
:crying: hakkaten biraz moralim bozuldu, bunlar benim ödevlerimdi ve sanırım kötü bir nota kendimi hazırlasam iyi olacak sanırım. :sweating:
Fakat her şeye rağmen kendimi geliştirmeye devam edeceğim. Bu işte daha çok yeniyim.
Olsun canım yine de amatörlük böyle bir şey herhalde... :angel:

Dorukhan

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.oxfam.org
Seni üzmek istemem ama bu ödevleri verme bence.Yani sende farketmissindir hatalarını .Pen aracını kullandın sanırım ya da Lasso'yu hangisi bilmiyorum ama kesimlerini biraz geliştimen gerekicek.Ek olarak da yazı fonları biraz aşiri olmuş gibi.Göze gelen fonları deneyebilirsin[Serpentine gibi].Basarilar.

mg87

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.minikayaklar.com
Seni üzmek istemem ama bu ödevleri verme bence.Yani sende farketmissindir hatalarını .Pen aracını kullandın sanırım ya da Lasso'yu hangisi bilmiyorum ama kesimlerini biraz geliştimen gerekicek.Ek olarak da yazı fonları biraz aşiri olmuş gibi.Göze gelen fonları deneyebilirsin[Serpentine gibi].Basarilar.

:crying: Maalesef ödevi artık vermiş bulundum hatta bir ara tereddüt ettim diğerlerini de koysam mı die, ama sonra vazgeçtim. Çünkü güya bunlar en beğendiklerimdi. Ama tabii bizim hocalarımız sizin gibi tam olarak tekniksel değil de yaratıcılık olarak baktıkları için belki birazcık yırtarım, yani umarım...Hatta bi de bu var diğerlerini ben de beğenmemiştim zaten :smile:

89514198.jpg

Dorukhan

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.oxfam.org
Anladım ama resimleri yapistirmada sorun yasiyorsun sanırım.Yani o yemek sofrası sanki ekrandan disari firlamis gibi : ).Ama kendinizi gelistirirseniz cok iyilerini yapabilirsiniz.Kolay gelsin...

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
çalışmalarınızı yaparken yüksek çözünürlüklü resimler kullanın ve bence ilk önce burda photoshop dersleri var onlardan yararlanın istekli olmanız güzel ama ilk önce biraz bilgi ednmek gerekir

mg87

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.minikayaklar.com
çalışmalarınızı yaparken yüksek çözünürlüklü resimler kullanın ve bence ilk önce burda photoshop dersleri var onlardan yararlanın istekli olmanız güzel ama ilk önce biraz bilgi ednmek gerekir

Derslere okulda yeni başladık, burdaki derslere bilerek giriş yapmadım. Önden gitmek istemediğim için, çünkü bunlar teknik konular ve hazmetmek lazım. Yüksek çözünürlüklü reimlere gelince, genelde fotoğrafları arama motorlarından bulduğum için kalitesi düşebiliyor. Ama gene de önerinizi dikkate alacağım, teşekkürler.

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Forumda çok faydalı dersler var bu derslerden faydalanmalısın moralini bozma sürekli çalışırsan ileride yaptığın işlerle bunları karşılaştırınca farkı sende görüceksin ortada emek var emeğine sağlık...