Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

TeQo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
revo_box.jpg

uninstaller_big.jpg

Boyut : 1.1 mb
Lisans : Ücretsiz
Yayınlayan : www.revouninstaller.com

Program ekle/kaldır bölümünden kaldıramadığınız veya silemediğiniz programları kaldırmnızı' sağlar

Kod:
https://www.revouninstaller.com/revosetup.exe

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bazen ekle kaldırdan kaldıramadığımız programlar olduğunda sinir oluruz. Sanırım bu program imdaadımıza yetişiyor. Üstelik bedava olmasıda sanırım bir çok kullanıcı için tercih sebebi olacaktır.

TeQo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet:) Ayrıca Windows'un ekle kaldırından bir program kaldıdığımızda kayıt girdileri kalır. Bunlar da bilgisayarımızın yavaşlamasına neden olur. Bu yüzden bu tür bir programın her bilgisayarda olması gerekir...;)

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Teşekkürler arkadaşlar. Yeri gelmişken sorayım Photoshop CS3 kurup kaldırmayı deneyeniniz oldu mu? Geçen gün bir arkadaşım kaldırmak istedi ama sisteminden bir türlü Cs3 ü kaldıramadı bozuk yüklendiği için çalıştıramıyor da.
Böyle bir sorun yaşayanınız oldu mu? veya bu program Cs3 ü de kaldırabilir mi :)

TeQo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkürler arkadaşlar. Yeri gelmişken sorayım Photoshop CS3 kurup kaldırmayı deneyeniniz oldu mu? Geçen gün bir arkadaşım kaldırmak istedi ama sisteminden bir türlü Cs3 ü kaldıramadı bozuk yüklendiği için çalıştıramıyor da.
Böyle bir sorun yaşayanınız oldu mu? veya bu program Cs3 ü de kaldırabilir mi :)

Ben program ekle-kaldır dan kaldıramadığım programı ,"Norton ghost", buna benzer bir programla kaldırdım. Bi denesin bence arkadaşın bunu:)

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ben program ekle-kaldır dan kaldıramadığım programı ,"Norton ghost", buna benzer bir programla kaldırdım. Bi denesin bence arkadaşın bunu:)

Teşekkürler öneriniz için, denemesini söyleyeceğim arkadaşıma.

kozanet999

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkürler öneriniz için, denemesini söyleyeceğim arkadaşıma.

ya bende yanlış yüklemeden dolayı kaldıramadım tekrarda kuramıyorum bu programı denedim kaldırmıo acaba yardımcı olurmusunuz lütfen koza_net@************