Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Riso HC 5500 hakkinda bilgiler

hokiri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Evet arkadaslar bu makine kendim bizzat test ettim mukemmel otesi bir makine... Baski maliyeti 0.003 gibi maliyetlerden cikarken kotu noktasi kuse kagida baski yapamamasi daha dogrusu yanlis anlasilmasin bu makine puskurtme ile calistigi icin dakikada 120 hizina kuse kagitta boyanin kurumamasi sorun oluyor tabikide kuse kagida baski yapabilir ama kagit boyayi emmeyecegi icin rezalet birsey olacaktir... Evet bu makinede neler var bir bakalim bir adet scanner var baska ne var bir baski konsolu birde finisher, bu finisher katlama ve zimba isini yapiyor... Kac grama kadar baski yapiyor 210 grama kadar yapiyor 250 yede yapiyor fakat kafasi cizilebiliyor... Makinenin yapabilecegi baski omru 7 Milyon baski... Baska neler yapiyor ayni anda arkali onlu baski yapabiliyor ve hizda dusme olmadan arkali onlu dakikada 120 baski:)... Bu makineyi anlatmakla bitmez manyak bir alet ekonomik hizli ve ruya gibi birsey... Ahanda geldik fiyatina finisherla beraber 26000 euroya kadar cikiyor finsiher olmazsa 20000 dolar civarlarinda seyrediyor... Ikinci eline gelince 10000 dolarla 15000 dolar arasi... Ya sifiri daha iyi demeyin genelde ikinci eller 400 bin baskida oluyor oda bu makine icin sifir gibi birsey demek... Sorun yasarmisiniz bu makineyle hayir hic bir sorun yasamadan 4 milyon baskiya ulasan bir devlet kurumu gordum bizzat konustum... Ha unutmadan kartusu kac para, siyah 200 euro renklilerin adeti 400 yani tum renkler 1600 euroya felan geliyor... siyahta tek kartusla 70.000 baski renklilerde cok yogunsa 15.000 bin eger normal renkliyse 30.000 den asagi degil... Neyse bu makinenin ozellikleri bitmicek en iyisi burda kalsin...

Not: Ben makine felan satmiyorum komple bilgidir. Sonrada bize makineyi sat demeyin:)