Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ROCKer

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
karakter ps de mause ile yapılmıştır
10828.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
çalışma RGB ama bende de gözükmüyo neden olduğunu anlamadım :)
rockerrrrrrrrrrcopyvj5.jpg

Son düzenleme:

serseriboy1331

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yawwyum yenisnler bu karakteriniiii senin pc de yapılmıs halinin aynısı gibi sadece saklları birleştirmişsin sakallarıda kendi sakaklalrın gibi yapsaydın sana daha çog benzeyecekti ellerine sağlık .... :D:DD: mausuna allah güç kuvvet versin

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
disko insanı :D eline sağlık süper olmuş

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
yawwyum yenisnler bu karakteriniiii senin pc de yapılmıs halinin aynısı gibi sadece saklları birleştirmişsin sakallarıda kendi sakaklalrın gibi yapsaydın sana daha çog benzeyecekti ellerine sağlık .... :D:DD: mausuna allah güç kuvvet versin

ben okadar kısa ve tombik miyim ehehe :D hadi şaçlar benziyoda geiri yok kesinlikle ben değil :D

güzel bir çalışma tebrikler

teşekkürler...

disko insanı :D eline sağlık süper olmuş

teşekkürler

zkursatt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yaw arkadaşlar bu kadar gerçekçiye yakın nasıl çiziyorsunuz hala anlamış değilim hemde mause ile benim elim ayağım titriyor üç saat te elim min 1 saniye titrediğini düzeltmeye çalışıyorum ... :D cevap yazmak isteyen olursa mesaj şeklinde atarsa sevinirim kolay gelsin ..

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Askerdeyken mi çizmiştin bunu yoksa bu benim hayal ürünü düşüncem mi? Ellerine sağlık Kardeşim benim.

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
Askerdeyken mi çizmiştin bunu yoksa bu benim hayal ürünü düşüncem mi? Ellerine sağlık Kardeşim benim.

yok inancım bunun elle çizimini askerde yapmıştım uzun zaman oldu defterin arasında görünce dedim bide pc deniim orta ne çıkacak diye güzel bişi çıktı

Buda elde çizimim :

633.jpg

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Tamam elle çizimi askerde yapmışsın, bunun muhabbetini yapmıştık , demekki unutmamışım :) tekrar ellerine sağlık canım.